Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w124 uuema tüübi kapoti paigaldamine?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Küsimus siis oleks selline, et kas uuema tüübi kapott sobib 1:1 kinnituste ja mõõtude jm suhtes ning milliseid ümberehitusi sellise vahetuse juures võib kohata...?
Kas uuemal tüübil on ka tuled / nende kinnitused erinevad. Pean ma ka tuled siis uued hankima?

(otsingus tuulasin mingi 20 min, ja no tehke või tina aga ei leidnud sääraseid teemasid):bash:
Tuled on samad tegelikult, klaasid ainult erinevad.
Kui paned uue Bkati oma siis päris 1:1-le ei istu,plekksepp peab natuke vaeva ka nägema(võib esineda ka erandeid).Teised tuleklaasid ja tuledealused liistud ja ongi OK.
et kui uue kapoti peale paned siis vana nina(iluvõre) olen nõus mingi sümboolse raha eest ära ostma. terv.aare
tänud info eest!
tere,

kui juba siin räägitakse 124 uuemast kapotist siis mul tekkist küsimus et kus kohast seda saab ja äkki mõnel foorumikasutajal on midagi üle, võib olla ka roostes ja mõlkidega ...mõistliku hinnaga ? ...
conex Kirjutas:tere,

kui juba siin räägitakse 124 uuemast kapotist siis mul tekkist küsimus et kus kohast seda saab ja äkki mõnel foorumikasutajal on midagi üle, võib olla ka roostes ja mõlkidega ...mõistliku hinnaga ? ...
B kat maksab umbes 3 kilo,kasutatuid vist eriti ei liigu.
ise läbisin ka samasuguse "facelift"i ja peaks tõdema ,et plekksepa abi mul tarvis ei läind,ehk siis kõik sobis laitmatult.Ka need asjad mis sai hr.Marguse käest soetatud,tänud!
Mul üks mõlkidega on, hinda ei õtle siin, tule vaatama ja siis lepime kokku miskit. Asun Türisalus, Harjumaal. Nr. profiilis.