Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Mercedes-Benz 300e auto24-s
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
On keegi sellega tutvumas käinud või teab lähemalt midagi? Huvitavalt väike hind väidetavalt heas korras auto kohta. http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
noh esiteks vaata mis aasta 1986 ja ma ei ütleks et heas korras

see on mu isa auto_ 1986 aasta 260E

[Pilt: DSC02607.JPG]
[Pilt: DSC02608.JPG]
sellise raha eest, ega seal midagi head loota ei ole!
vaata ja piilu ringi. W124 hinnad nii alla läinud et selle raha eest saab juba päris ok auto aga konkreetne eksemplar maksab max 10 000.-
Tuuning koos plekkvelgedega, räbal iste :bigsmile:
Parem osta mõni korralik auto, neid ju liigub küll.
kahjux pean kurvastama neid kes huvi tunnevad selle vastu!käisin kunagi suvel seda vaatamas kuna naise autol mahlad välja jooksid,et ostax ajutisex autox või nii!aga midagi head seal pold.mootor küll töötas sel ajal tõrgeteta,aga keretööd jätsid soovida!liistud sõnaotseses mõttes rippusid uste küljes,uxe ja pagassi lukud läind,akna tõstuki nupud läinud,mingid juhtmed kuskil roolikarbi all rippusid,juhiiste räbal!:pissed2:vist oli veel midagi aga enam ei mäleta kahjux kuna peale neid asju isu osta läind kohe!Confusedad:
niiet ei soovita!
aga kui keegi viicib vaeva ja raha ja aega kulutada siis saax sellest normaalse masina.aga arvan et kui see kulutatud aeg,vaev ja raha lihtsalt hinnale juurde panna,siis saax kogu papi eest normaalse auto!
Minu õue peal ta nüüd seisabSmile
Nipet näpet on ikka tehaTongue
maitlari Kirjutas:Minu õue peal ta nüüd seisabSmile
Nipet näpet on ikka tehaTongue

Aga jõudu ja pikka närvi siis (been there done that, ei soovita).

Loodame, et sellest saab veel asja ja teretulemast mersumeeste hulka. Shy
maitlari Kirjutas:Minu õue peal ta nüüd seisabSmile
Nipet näpet on ikka tehaTongue

sama siin, kui ise mees oled, teed ka s...st saia ja tere minupooltki tulemast foorumisse
aga ega sa selle hinnaga eriti head kaupa saand, kindlasti tuleb nii mõndagi vahetada. aga peaasi et ise rahul oled!
Aitäh!
Eks ma hakka vaikselt regullimaBig Grin
Võib ka nii öelda et tööd on ikka paljuTongue
Keretööde koha pealt ütleks nii et korrosioon on suht eemaldatud ja matt värv isegi meeldib (Badass värv).
Ainuke asi mis suht närvidele käib on mingi mootori tõrge.Nii et jätab nagu vahele kui sõitma hakkad sooja mootoriga siis hakkab hüppama(jõnksutama).
Elektrilised aknad on 4x kuid tagumised vähe tõrguvad vool jõuab taha ustesse küll sai ise testriga proovitud.
Saab äkki keegi vähe nõu andaSmile
Oleksin tänulik.
Tervitades M.
Si**st saia tuleb teha ja mitte väheBig Grin
Nojah aga sellise raha eest käib esimeseks autoks küllSmile
Sai ka vähe tingida.
nüüd see koht, et hakkab teemast mõõda minema ja tuleb sul uued teemad teha vastavalt probleemile ja kindlasti saad nõu, siin igasugu mehi nii elektrike kui mehaanikuid!
mindki niimõnigi kord päästetudSmile