Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Alusvankri pukside mõõdud?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas keegi oskab anda mingit linki vms, kust saaks vaadata nt w201 sillaosa pukside mõõtmeid. Ma hakkan oma autol pukse varsti vahetama ja mõte on nad teha plastist, selleks on aga mõõte vaja. Kui netis kusagil on võimalik neid vaadata, siis oleksin väga huvitatud.
mõtle kas a) powerflexi või analoogide peale b) uued ja jäigemad vedrud/amordid c) uued vedrud-amordid + uued lemförderi puksid jms.
Pukside osas olen juba kindel ja materjal on valitud, vaja vaid treiali juurde viia ja talle mõõdud anda. Amordid on plaanis panna bilstein spordid, vb madalamad vedrud, kui kusagilt leian, mingit hiina jura ei taha külge panna.
Kohe valmib ka limited slip differ ja üheskoos puksidega tahan ma need asjad ära vahetada.

Kui keegi ei oska mingit lehte anda, kus on mõõdud, siis ega midagi katki ei jää, ma saan nad poes kah ära mõõta, täna juba sai räägitud.
Nagu ma alati tahan lihtsama vastupanu teed minna, siis ka seekord, netist mõõte märkida on ju lihtsam :evil:

Materjal on muideks derlin, odavam võimalus oleks lasta nad kapronist teha, kuid kaproni eluiga on võrreldes derliniga ilmselt 10x lühem, kui mitte rohkem.
Võidusõiduks ma autot ei ehita, seega on oluline vastupidavus.