Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Eesti põhjalikuim BMW ülesehitus!!!! E21
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Miks ma selle lingi siia panen. Lugesin BMW foorumit ja jäi selline renoveerimise teema silma........ja peab ütlema et ma ei usu siiani mida lugesin ja mida pildimaterjali nähes kogesin. Ma ei oska öelda kas keegi kunagi üldse on ka mnda MB niiviisi renoveerinud? RENOVEERINUD mitte renoveerinud? Lugege ja imestage:hump::hump::hump:

http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?...&highlight=
Ise olen seda projekti täiesti algusest jälginud ja tõesti, kodanik saab omale tutika e21'e. [Pilt: hail.gif]

Müts maha!
Olen seda teemat samuti suure huviga jälginud ja nende emotsioonide kirjeldamiseks mis selle teemaga tekivad jääb sõnadest puudu, kujutage ette kui teema algataja hakkaks järgmisena näiteks 500SEC-i renoveerima...
Pole midagi öelda... Ikka väga korralik ettevõtmine.
Peab ikka meeletult aega ja tahtmist olema.
BMW-mees leiab igasuguseid BMW teemasid kohe nüüd, paistab...

...a projekt aus igati.
Kalev Kirjutas:BMW-mees leiab igasuguseid BMW teemasid kohe nüüd, paistab...

...a projekt aus igati.

Mina ikka Mersumees aga naisel nüüd E36 kupee.....141kw:tongue:
on mehi kes kulutavad raha autodele
on mehi kes kulutavad raha naistele
ja on mehi kes kulutavad raha .... nii sama

Edu sellele Bemmi mehele !
krt mersuklubi foorumisse küll pole vaja teiste markide renoveerimisi üles panna. Neid eestis on tegelt väga palju, kes vanast autost uut teevad, aga kõik ei vaja seejuures lihtsalt teiste heakskiitu. See nigu mingi rate teema ju
Hea töö, see paneb natuke asju ümbermõtlema oma projekti juures.

Vist isegi natuke veel põhjalikumalt ette võetud projekt http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=15794
Indrek Kirjutas:krt mersuklubi foorumisse küll pole vaja teiste markide renoveerimisi üles panna. Neid eestis on tegelt väga palju, kes vanast autost uut teevad, aga kõik ei vaja seejuures lihtsalt teiste heakskiitu. See nigu mingi rate teema ju
Kui oma foorumis midagi sellist ette näidata pole siis tuleb teiste tegemisi jälgida ja sealt õppida kuidas midagi tehtud ja mis materjale kasutatud.
Laur Kirjutas:
Indrek Kirjutas:krt mersuklubi foorumisse küll pole vaja teiste markide renoveerimisi üles panna. Neid eestis on tegelt väga palju, kes vanast autost uut teevad, aga kõik ei vaja seejuures lihtsalt teiste heakskiitu. See nigu mingi rate teema ju
Kui oma foorumis midagi sellist ette näidata pole siis tuleb teiste tegemisi jälgida ja sealt õppida kuidas midagi tehtud ja mis materjale kasutatud.

Täitsa nõus Lauriga, kutt on ikka väga südamega asja teinud.
Karl Kirjutas:
Laur Kirjutas:
Indrek Kirjutas:krt mersuklubi foorumisse küll pole vaja teiste markide renoveerimisi üles panna. Neid eestis on tegelt väga palju, kes vanast autost uut teevad, aga kõik ei vaja seejuures lihtsalt teiste heakskiitu. See nigu mingi rate teema ju
Kui oma foorumis midagi sellist ette näidata pole siis tuleb teiste tegemisi jälgida ja sealt õppida kuidas midagi tehtud ja mis materjale kasutatud.

Täitsa nõus Lauriga, kutt on ikka väga südamega asja teinud.

Oluline pole mida(marki) tehakse vaid kuidas ja millise kannatusega.
jah ja selle olulisuse jaoks ongi erinevad autofoorumid olemas.
Laur Kirjutas:
Indrek Kirjutas:krt mersuklubi foorumisse küll pole vaja teiste markide renoveerimisi üles panna. Neid eestis on tegelt väga palju, kes vanast autost uut teevad, aga kõik ei vaja seejuures lihtsalt teiste heakskiitu. See nigu mingi rate teema ju
Kui oma foorumis midagi sellist ette näidata pole siis tuleb teiste tegemisi jälgida ja sealt õppida kuidas midagi tehtud ja mis materjale kasutatud.


Et väikse vahemärkusena tooks Et kasutatud Sikkensi Tooteid mida muidugi saab SOODSA hinnaga Carneto Autovärvikeskusest :lol::lol::lol:
Kontakt 555 388 38
Anna andeks Indrek aga ma ei saa su pahameelest aru.......
....see on mõeldud just nimelt selleks et näidata niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii põhjalikku auto renoveerimist kus auto omanik ise 100% asja juures käe külge paneb. Näidake mulle ühte Renoveeritud Mercedest mis on sama põhjalikult renoveeritud.
Ei maksa ainult oma õues ringi vaadata. Tore on ka teada millega meie saatusekaaslased teisest autoklubidest on korda saatmas.
Lihtsalt juhtusin lugema ja leidsin et ka teistel oleks huvitav seda teemat lugeda.Confusedmash:
Ühel mehel seisab ju taoline projekt pukkide peal 126 SEL, kahjuks on see vist veidikeseks seisma jäänud.Confusedmile:
Aga ehk tuleb sealt esimene suur projekt mis lõpuni viidud ja korraliku pildimaterjaliga.:bigsmile:
kuld Kirjutas:Ühel mehel seisab ju taoline projekt pukkide peal 126 SEL, kahjuks on see vist veidikeseks seisma jäänud.Confusedmile:
Aga ehk tuleb sealt esimene suur projekt mis lõpuni viidud ja korraliku pildimaterjaliga.:bigsmile:


Kas sama põhjalik projekt nagu teemas välja on toodud?
No tahaks loota et asi tõesti nii põhjalikult tehakse et isegi vanu detaile tagasi ei panda vaid üksipulgi tehasest tellitaks ning kui valmis siis saad kerida km ette 000000km sest ükski detail pole kulunud!
Mõned stiilinäited:
Ja enam ei saa väita, et keegi MB ei restaureeri.
Aasta vanused pildid küll, värskemaid ei ole kahjuks.
Ja sama põhimõtte alusel, et kõik jupid, mis külge lähevad, peavad olema A-osa originaalid ja uued.
Kui keegi pärima hakkab, siis maksumusest ei räägi.
Alguses arvasin, et selle priojekti maksumuse eest oleks kindlasti saanud 2 a tagasi w220....Nüüd kipun juba w221 poole kalduma...
Rolz, tulidki kapist välja ja avaldasid mõned pildid, tubli.:bigsmile:
Karl Kirjutas:Rolz, tulidki kapist välja ja avaldasid mõned pildid, tubli.:bigsmile:

....mis oligi ju peidetud eesmärk:lol::lol::lol:
Lehti: 1 2