Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w203 xenon-latern
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nii, mure järgmine. Ütles üles parmepoolse esilaterna kõrgusregulaatori mootor või mingi jubin sealt, mida väidetavalt parandada ei saa, kuna tuli ise kinnine (ei saa kuskilt otsast ligi) ja nimetatud mootor asuvat seal sees. Äkki kellelgi on kogemusi sarnase juhtumiga ehk siis võib-olla kuidagi ikka annab parandada seda värki? Praegu näitab tuli suht taevasse ja valgustus seega pea olematu. Uue tule hind on suht kallis, enne kui seda ostma hakkan, üritaks kuidagi muudmoodi läbi ajada. :help:
Mul peaks tuli olemas olema - üritan homme natuke tutkida mis ehitusega on. Maas seda lihtsam vaadata kui auto küljes :lol:

Annan teada siis kui targem.
mul ka 2 bi-xenon tuld(vasak ja parem).klaasid kriibitud ja korpus katki. sisu peax OK olema.
Mul veel need vanema tüübi tuled, ei ole bi-xenon... a kuidas sa seda sisu vaatad, siis peab ikka ta lahti käima kuidagi ju? Ma ise täitsa saabas sellel teemal Smile
Truck Kirjutas:Mul peaks tuli olemas olema - üritan homme natuke tutkida mis ehitusega on. Maas seda lihtsam vaadata kui auto küljes :lol:

Annan teada siis kui targem.

Tänud, jään ootama :hump:
rauntz Kirjutas:Mul veel need vanema tüübi tuled, ei ole bi-xenon... a kuidas sa seda sisu vaatad, siis peab ikka ta lahti käima kuidagi ju? Ma ise täitsa saabas sellel teemal Smile
tuli tuleb eest ära võtta. nivoo mootor on sama marvan. w211'l saab küll mootori kätte, cls'i omal vist ka, aga keerulisem kuna tal kurvituled ka veel juures. w221 tulest ma parem ei räägi :lol:
njah, w203 tuled ei tohiks eriti ülemõistuse keerulised olla, teistesse ei hakka süvenemagi hetkel, piisab sellestki Smile)
Truck Kirjutas:Mul peaks tuli olemas olema - üritan homme natuke tutkida mis ehitusega on. Maas seda lihtsam vaadata kui auto küljes :lol:

Annan teada siis kui targem.

Ega pole vahepeal jõudnud tegeleda asjaga?
kuula kas mootor töötab või ei, seal sees siuke munakas kuhu mootor külge läheb, sealt võib lihtsalt lahti olla(siis näitab kohe lennukeid), või siis see pesa katki, seda saab torxiga vahetada.
no igatahes kui seina ääres seisab auto, siis vasak tuli liigutab ennast kenasti, parem ei kõssagi. Mootori töö kohta hetkel ei tea öelda, peab kuulama.
rauntz Kirjutas:no igatahes kui seina ääres seisab auto, siis vasak tuli liigutab ennast kenasti, parem ei kõssagi. Mootori töö kohta hetkel ei tea öelda, peab kuulama.
keera tagant kate maha ja proovi reflektorit käega liigutada. kui vabalt liigub siis munakas katki või lihtsalt pesast välja tuld. kui ei liigu s.t. mootor hoiab kinni siis mootor kutu.
homme tsekkan üle asja.
Nii, sain Hitehist inffi, et reflektor on lahti, tõenäoliselt pesast välja tulnud. Aga sinna ei pidavat ligi pääsema, väidetavalt on tule klaas ette liimitud...
rauntz Kirjutas:Nii, sain Hitehist inffi, et reflektor on lahti, tõenäoliselt pesast välja tulnud. Aga sinna ei pidavat ligi pääsema, väidetavalt on tule klaas ette liimitud...
liimitud jah, aga taga on ju auk kust saab pirni vahetada, sealt saad näppudega paika tõmmata. mootor on tule "põhjas/all" ja alt saad tõmmata reflektori pessa tagasi.
marek Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Nii, sain Hitehist inffi, et reflektor on lahti, tõenäoliselt pesast välja tulnud. Aga sinna ei pidavat ligi pääsema, väidetavalt on tule klaas ette liimitud...
liimitud jah, aga taga on ju auk kust saab pirni vahetada, sealt saad näppudega paika tõmmata. mootor on tule "põhjas/all" ja alt saad tõmmata reflektori pessa tagasi.

Njaa, tegijad mehed teadsid rääkida, et see pidavat olema nagu kurgumandlite op läbi pärasoole:lol:
A peab vist proovima...
Kaua sa raunz jaurad,mine mareki juurest läbi ja asi korras!
Lõoke Kirjutas:Kaua sa raunz jaurad,mine mareki juurest läbi ja asi korras!

Hea meelega, kui ta on nõus selle enda peale võtma...
Marek, teeksid ära?
rauntz Kirjutas:Hea meelega, kui ta on nõus selle enda peale võtma...
Marek, teeksid ära?
kas sa ei oska tulel kaant maha võtta või ei taha käsi mustaks teha? tuld ma küll ei viitsi maha võtta. :demond:

prääga just proovisin, et kui on pesast väljas, siis saab pirnipesast tõmmates ta uuesti pessa tagasi. kui pesa on puruks, siis tuleb tuli maha võtta.
marek Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Hea meelega, kui ta on nõus selle enda peale võtma...
Marek, teeksid ära?
kas sa ei oska tulel kaant maha võtta või ei taha käsi mustaks teha? tuld ma küll ei viitsi maha võtta. :demond:

prääga just proovisin, et kui on pesast väljas, siis saab pirnipesast tõmmates ta uuesti pessa tagasi. kui pesa on puruks, siis tuleb tuli maha võtta.

Tule kaane vaha võtmisega saab vast hakkama, proovin siis sikutada, kui naine autoga ükskord tagasi tuleb. Jah, et tuld maha võtta, tuleb vist stange lahti lasta?
rauntz Kirjutas:et tuld maha võtta, tuleb vist stange lahti lasta?
pole lammutand, tulel on 3 kinnitust, 1 peal, 1 radika pool ja 1 tiiva pool, see tiivapoolne ongi kahtlane...