Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: kat. või ilma ?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
olemas on neid w124 kerepeal igasugu autosi, eksju, osadel on aga kat. all enne sumpsi, teistel mitte. sellest ka kilovattide vahe( kas on aint sellest tulenevalt ? ). küsimus sellega seonduvalt ka sihuke, et kui ma ka mõtleksin selle eemaldamise peale, mida öeldakse mulle ülevaatuspunktis sellepeale? kas see annab ka tõesti 13 kw juurde? (97 vs. 110) kuidas ametlikult sellisest asjast mööda hiilida? kui palju hakkab see asi heitgaase rohkem paiskama keskkonda? kas auto mootorile ilma katita ka eluiga kuskilepoole liigub ?
Ülevaatusel hakkab sellega kindlasti jama, kui passis kirjas, et on, aga tegelikult all pole. Naised saunas rääkisid muidugi, et on katt seest tühjaks tehtud vms ja siis ülevaatusel ei olnud midagi...
aga annab siis tõesti 13 kw juurde ? ja heitgaasid ?
Heitgaaside kohta ei oska öelda, aga vabama hingamise peaks ikka andma. Iseasi, kas just 13kw...
on keegi käind kuskil düno peal peale kati võtmist?
argonaut Kirjutas:on keegi käind kuskil düno peal peale kati võtmist?
Arvad, et vahe on nii suur, et tasub kohe düno peale mõõtma minna ?
minu autol oli ka katt vahelt ära lõigatud ja ülevaatusel ei oleks midagi öeldud kui ainult heitgaasid ei oleks liiga kõrged olnud.kui passis kirjas et kat on all siss heitgaside piirarv on ka väiksem.
ei arva ma midagi Big Grin mind huvitab tegelikult see kilovattide vahe, mis on katiga ja ilma katita autodel. või kuidas see saavutatud on