Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w 202 94 elegance kolin tagasillas
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere! palun aidake, auto jamab, nimelt koliseb tagasild. kolin on väga tugev ja koliseb ainult kui sõita läbi aukudest ja kühmudest jne, vahepeal isegi tundub tagurdamise alustamisel väike kolks. Olen juba kaua aega otsinud kolina allikat aga ei leia. Alguses oli kolin vasakul pool taga ja nüüd juba teisel pool ka kergelt. jube on sõita ikka... Kas viga võib olla amortides??mudu on autol nivooamordid. Või võib viga millegis muus olla...palun aidake probleemi lahendada. oootan kommentaare
lase kuskil läbi loksitada(ÜV punkt kasvõi),võtavad mingi 50.- ja saad vähe täpsema vastuse.Rakveres näiteks teeb seda ka Rehviekspert,et võid ka sinna pöörduda kui asub mõni sinu elukoha lähedal.
Nivooamordi all olevad šarniirid võivad läbi olla.

Enda T124 masinal sai ka tükk aega kolinaid otsitud ning siis selgus et nivooamordi all on šarniirid, mis mõlemal pool läbi olid. TÜV-i mehed oma masinal seda kolinat tuvastada ei suutnud. Lõpuks väntasin tungiga auto üles ning pika prussiga loksutasin ratast üles alla, kuni kolksu üles leidsin.
Ahjaa, ja lohutuseks niipalju, et mu tagasild koliseb siiamaani, sest šarniire eraldi vahetada ei saa kuna nad amordiga ühes tükis. Amort ise aga 3600EEK/tk.....
mis siis ikka, sai raisatud väheke suurem raha summa nivooamortidele, aga vastutasuks kolin läinud ja olen rahul.