Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: mitu kw tegelikult?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Sai siis nädalavahetusel ostetud MB 300 CE w124 24V autom. ilma katita....passis on auto kw märgitud 162 aga müüa seletas, et ilma katita peaks olema 170 kw...kumb siis õige?
usu mind, see 8 kw midagi ei muuda küll, pealegi see võimsus oli tehasest tulles, nüüdseks neid niigi vähem
Kusjuures mind huvitab ka, palju mu masinal reaalselt kilovatti on. Teh.pass annab 100kw 2.3 mootorile (124 CE), aga näiteks Ermo vaatas kapoti alla ja arvas, et peaks ikka 97 olema... Kat'i märget mul passis ka pole...:confusedangry:
Käige dünos ära ja saate teada omad reaalsed jõud!
Kas E300-24 üldse oli saada ilma kat`ita tehasest ???
S/SL 3.0-24V mootoritel on 170kW - aga katid on neil ikkagi all. Vaadake ka max võimsust ja max momenti ja võrrelge neid. SL`il näiteks tuleb 170kW 6300rpm juures, E300 tuleb 162kW 6400rpm juures. Asi on ikkagi seades, ehk aju vahetusega peaks olema võimalik saada paar jõudu juurde.
kust ma saaks neid tehase andmeid vaadata?? mind lissalt huvitab, palju tal siis peax olema...passi suhtes on jällegi normaalne, kui seal vähem kw näha!
Kas need 170kW mootorid pole äkitsi vanakooli pritsungiga?
On mõlemaid M104 mootoreid 170kw`ga, nii 3.0 kui ka 3.2
Siin on päris paljude mersude andmed.
need andmed ju paberil tehase andmed. neid pole mõtet vaadatagi, reaalsed jõu numbrid saad teada ikkagi dynos käies!
hents99 Kirjutas:On mõlemaid M104 mootoreid 170kw`ga, nii 3.0 kui ka 3.2
Siin on päris paljude mersude andmed.


siit ei saa mootori kohta eriti mingeid andmeid!
Kas mercedesel pole sellist lehte nagu bmw-l,et võimalik leida kõik osad ja auto andmed ja tellimis koodid jne.

see leht siis siuke http://bmwfans.info/
Mis mootori andmeid sul vaja on??? Tahtsid ju teada kilowattide arvu. Kui sa midagi mootoritest ei tea, siis pole sul ka mõtet netist neid asju taga ajada.
Mis sa tahad klapitõusu, nuka kraade vms? Klappide diameetrit?
Osta omale parem BMW, siis saadki kõike netist vaadata.


maarekl Kirjutas:
hents99 Kirjutas:On mõlemaid M104 mootoreid 170kw`ga, nii 3.0 kui ka 3.2
Siin on päris paljude mersude andmed.


siit ei saa mootori kohta eriti mingeid andmeid!
Bmw on olnud juba...enam ei taha!