Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: OÜ Vaalvipis töökvaliteet?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kuna sooviks liivapritsiga valukaid puhastada,siis on keegi ehk kursis selle firma töökvaliteediga?Või kohta Tallinnas,kus tehakse sedalaadi tööd hästi?
Arco AR hetkel ei tegele sellise tööga,kuna neil pole töömeest ning lähima kuu jooksul ei toimu seal ses suhtes miskit.
Kasuta netis otsingut "liivaprits või liivapritstööd"
See mis puutub kvaliteeti siis seal suurt vahet pole oluline on see et detail mis üle lastakse kaetakse koheselt krundiga või kaetakse püsiva värvi kattega et puhastatud pind ei hakkaks roostetama.Need kes seda tööd teevad need teavad... :hump:
Männiku teel asuva koha sain Auto Motost...kaen sinna.Ja mul valuveljed,mis tarvis suht peene liivaga üle lasta.Saaremaal kaks kohta,kus saab teha aga ühes kasutavad kraanulit ja teises jämedamat liiva....ei sobi ükski.Ühed veljed lasin teha seal,kus liiva kasutati...ja pärast maaler nägi tulist kurja,et asi ilus jääks.
Eric Kirjutas:Kasuta netis otsingut "liivaprits või liivapritstööd"
See mis puutub kvaliteeti siis seal suurt vahet pole oluline on see et detail mis üle lastakse kaetakse koheselt krundiga või kaetakse püsiva värvi kattega et puhastatud pind ei hakkaks roostetama.Need kes seda tööd teevad need teavad... :hump:

Vägagi suur vahe olemas, just nimelt liiva jämeduses. Mul on ühed veljed ära rikutud kunagi jämeda liivaga, veljed nagu apelisinikoor pealt.
See liiv või siis puhastusmaterjal on kindlasti ka markeeritud,et sõltuvalt jämusele ka vastav markeering.On kedagi,kes ses teemas veidi targem?Et,mis marki liivaga võib valukate kallale minna?
Kes ise tegema hakkab, siis võiks kaaluda sooda kasutamist valuvelgedele. Smile
Sai seda teemat väha lähemalt uuritud ning soodat võib proovida küll.Kuid mul õnnestub oma veljed klaaskuulidega puhtaks saada..ehk.Esmasp.selgub.
Tere,kui asi tehtud,annad äkki teada kuidas läks.Ma mõtlen just infot firma aadressi ja töö hinna+kvaliteedi suhtes.Mul omal 2 jooksu 15 ja 16 tolli vanakooli valukaid sama tööd ootamas.