Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W123 mersul kohe päris oma kirbuturg :)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nii palju kui ma aru sain saksa keelest, siis üks taksojuht ütles et tema W123 on 3 miljonit km läbi sõitnud. :bigsmile:
mix mitte!
mõelge loogiliselt auto24-s 5-6a vanused isendid läbisõitnud 300-400 tuhat
mul endal 22a vana w124 ja spido näitab 280tuhat ise arvan, et teisel (kui mitte kolmas) tiirul 1,28milli ja nüüd alles kapprem. ja arvan et paneb jälle 1,2milli. ja vaevalt w123 kehvem (mootori poolest) on ja vanust peax kah olema. nii et mix mitte!!
erx000 Kirjutas:Nii palju kui ma aru sain saksa keelest, siis üks taksojuht ütles et tema W123 on 3 miljonit km läbi sõitnud. :bigsmile:


Kuna mul õnnestus leida üks 123 taxi vers. Mis eestisse toodud 94 aastal. Ja tänaseni vedeles garages. Siis võin väita autost leitud logiraamatu põhjal, et taksodel olid vahetus fondi mootorid . Üks peal , üks reservis ja üks remondis. Viimane sissekanne oli 2.7 milli pealt. 91 aastast.

Seega 3 milli pole mingi ime.
3 milli pole ime aga igapäev seda ei näe. Mul oli vanal mesal ees midagi 430k ja kõik kes seda nägid, imestasid. Arvatavasti oli ka 2. ringil, kuid seda usuti veel vähem, kuna eestis üle 400 000km sõitnud autosid eriti turul ei näe, kõik ju tagasi keritud. Üks tuttav kunagi rääkis, et lasi odokat juurde keerata, kuna ring oli just täis saanud ja ees ainult 30k, auto ise paras rape. Keeras ka midagi 200k peale ja ostja oli väga rahul :bigsmile:
parandaks erxi ta ytles einz koma drei millione(1.3 miljonit) kilomeetrit