Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W124 E500 aastaarvud? + muud jaapani mersud!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Uurisin veidi jaapani mersusid, silma jäid ilusad E500`d.
Tavaline on asjaolu, et need autod on 1991-1995a toodetud. Leidsin ka mitu nt 1997, 1998 ja isegi ühe 2001a isendi? Võib olla tegu mingi limited editioniga või on aastaarvuga puusse pandud?
Auto küll juba müüdud, hind vaid 200k, kuid seal on teisigi huvitavaid autosid.
Punane
65k + transa ja registreerimine = ca 95k
1998a E500
1997a E500

Vanemad mersud on päris odava hinnaga saadaval, kindlasti paremas korras kui nt saksamaal.
SEC`id, SEL`id jne

Rolz, mis sellisest arvad? Uurin, kas sellel on veel 6.0 DOHC aiste vahel.

Kes tahtis 560 SE(X)L`i - auto hind kohapeal 47k
See 2001a on VIN koodi järgi 94a
nojah, mul ei tulndki pähe kontrollida, ju siis nad panevad aastaid suva järgi, kord valmistamise aasta järgi, teine kord registreerimise aja järgi.
On ka keegi kes need ära toob sealt?
Ńjah, need 2 Tartu 560 SECi küll heas korras polnd, mis Jaapanist toodud, üks ajas sinist suitsu välja ja teisel kast jukerdas. Pealegi plokikaanetihendis vahetusest jms ei pääse, sealse alaliselt palava kliima juures on kõik asjad korralikult küpseda saanud, mõlemal pillil oli kapotiisolatsioon nagu tulest läbi käinud, nii kui puutusid pudenes tükke.
Lihtsalt infoks.
käisin seda valget vaatamas, mootor ei töötanud ühtlaselt...ja vb oli see vigase kastiga masin, sest pannes kohapeal D või siis mis igaens käigu sisse pani kohe vurama, ei olnud sellist sujuvat minekut
kuld Kirjutas:On ka keegi kes need ära toob sealt?

Toojaid on mitmeid, täna uuringi asja, mul varsti kokkusaamine, eks ma siis arutan asja.
On olemas ka oktsionid, kus on autodel alghinnad väga madalad (ca1000.- või polegi alghinda), neid on võimalik veelgi odavamalt saada, aga siis peab väga kindel soov olema ja vajadusel paari minuti jooksul otsustama. Mul puudub kasutaja, seega ei saa oktsione jälgida - maksustatud oktsionid.
Siia Eestissegi toodud päris mitmeid suprasid, skylinesid, subarusid, mitsusid jne. Kõige odavam vist oli üks toyota MR2 Turbo ca 1998a - hinnaks 6k krooni vs ca 100k Eestis.
Mõtteainet on päris palju, samas ega see kergelt ei käi, kõike peab topelt sebima võrreldes USAst toomisega (mis on väga lihtne, kui kellelgi soovi).

Ja loomulikult on see ostmine sealt suht põrsas kotis, kuid siiani ma ei tea veel ühtegi juhust, kus on müüdud autot, mis on müües paremaks räägitud. Jaapanlased on vägagi ausad inimesed, pigem kasutatakse nende ausust/lahkust kurjalt ära.

Ja ärgem unustage, need autod on enamasti kaua seisnud seal - nad on ju vanad ja nendega ei sõideta, eks iga asi väsib seistes ära.
Mootorit eraldi?
Krt, minu süda ei luba hakata korralikku autot raiuma, et mootor kätte saada....
Rolz Kirjutas:Mootorit eraldi?
Krt, minu süda ei luba hakata korralikku autot raiuma, et mootor kätte saada....

Heh, minu süda kah mitte, ma viitasin lihtsalt ilusale komplektile, tundub küll paljulubav, hind muidugi vastav.
Mina sain enda masina sellisest kohast
http://www.jpcars.ee

Neil kohapeal koostööpartner kes valib norm isendid välja ja ostab oksionilt. Vajadusel saab ka mingi garantii osas ilmselt kokkuleppeid teha, et auto antakse Eestis üle korralikus olukorras.
hents99 Kirjutas:Uurisin veidi  jaapani mersusid, silma jäid ilusad E500`d.
Tavaline on asjaolu, et need autod on 1991-1995a toodetud. Leidsin ka mitu nt 1997, 1998 ja isegi ühe 2001a isendi? Võib olla tegu mingi limited editioniga või on aastaarvuga puusse pandud?
E500E-sid tehdi vahemikus 02/1991-04/1995 10479 tk. kaasa-arvatud 500 tk. Limitedi.
W210 keret ei tehtud E500- t, üks aasta E50 AMG- d ja sealt edasi E55 AMG- d.
Põhimõtteliselt teoorias on võimalik ka 2007 aasta w124 E500. Seda juhul, kui MB veel toodab kõiki W124 E500 juppe. Ühesõnaga tellid kõik jupid, lased auto kokku ehitada ja ongi sul 2007 aasta auto või 2008 oma, oleneb kaua ehitamisele kulub. Odav lõbu see muidugi ei ole ja ei usu eriti, et keegi maailmas seda varem teinud on, aga mine sa tea.
Taas midagi turule tulemas, loodaks, et asjalik...

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Müüja on ajanud suured käärid kindlasti vahele :hump:
See vist kasutaja "porkee" kuulutus, ta on päris edevaid mersusid sealt toond.

Toomine on ca 25k Eestisse Jaapanist. + toll, arvelevõtmine, tollis seismine - peaks nii käima.
Edit: käibekat ei tohiks siiski olla.
Käibekas peaks olema ju...
Jaapan pole EL liige...
Euroopa Liidu siseselt pole käibemaksu...
Huvitav kas seoses El liduga Aasia turule mingied lisamakse pole hoopis rakendatud?
Keegi võiks tegelt valgustada selle maksuteooria koha pealt...
28 protsenti pane otsa auto hinnale(18 käibekas ja 10 siis toll)
Werewolf Kirjutas:Põhimõtteliselt teoorias on võimalik ka 2007 aasta w124 E500. Seda juhul, kui MB veel toodab kõiki W124 E500 juppe. Ühesõnaga tellid kõik jupid, lased auto kokku ehitada ja ongi sul 2007 aasta auto või 2008 oma, oleneb kaua ehitamisele kulub. Odav lõbu see muidugi ei ole ja ei usu eriti, et keegi maailmas seda varem teinud on, aga mine sa tea.
Põhimõtteliselt..... on kõik võimalik.
Põhimõttelisel räägid Mercedes-Benz küll ära, pressid neil ju alles.
A mis raha eest Sa Porsche ära räägid? See saab küll ainult Brunei sultan olla.  
Mercedes-Benz teeb kere/põhja, saadab Porschesse, kes R129 põhjale W124 kere peale paneb, siis saadetakse toorik tagasi Sindelfingenisse värvimisse, siis uuesti Stuttgarti kokkupanekusse.
Ja kui vahepeal kriimustatakse värvi, siis uuesti jupid maha, kere haljaks/uuesti värvimisse, siis uuesti kokku, transport edasi-tagasi....... Confusedmash:
Jaa, selleks peab olema eriti tähtis isik, kellele seda (õieti)tehtaks. (rahast ei räägigi):bigsmile::bigsmile:
Lihtsam on ikkagi otse AMG-s teha E 60.
Rolz Kirjutas:Mootorit eraldi?
Krt, minu süda ei luba hakata korralikku autot raiuma, et mootor kätte saada....

Uurisin asja, sel SECil polegi 6.0 mootorit. Tavaline 560 mootor, ei saa aru miks see hind nii soolane on.
hents99 Kirjutas:Jälle üks huvitav 124, laiad koopaääred...

Tahan, tahan, tahan, tahan.....

Olen juba mõnda aega netist uurinud, kas kuskil sellist AMG bodikiti 124-jale müüaxe, aga leidsin ainult ühe firma ja see asub USA-s. Kui keegi teab mõnd Euroopa firmat, kus sellist spoilaringi müüaxe või mõnd Eesti firmat, kes sellise hangix või valmistax võix sellest teada anda. Ex valmistamine lähex muidugi kulukax, kuna vaja vormid teha, aga kui mitu inimest nõus olex sellise bodykiti ostma, saax hinna kindlasti soodsamax.
Lehti: 1 2