Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Klubi kohtumine 28.10.07
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Üritust siis plaanitakse järgmisel nädalal teha.

Asi on lihtne: kes tahab, et tema kena Mercedes-Benz jääb klubi ajalukku,siis valige päev järgmisel nädalal, me valime kellaaja.

Kohtume kusagil kus on palju ruumi ja autopesu olemas(Paldiski mnt JAZZ) näiteks.

Sealt sõidame Saku Suurhalli juurde pildistama.

Loodame, et 50 masinat saaks vähemalt kokku.

Ja see on hea võimalus tutvuda teistega ja samuti võime igaüks oma autost fotod teha ja panna foorumi galeriise tutvumisosas.
Mõte pole paha, kuid keegi hea fotograaf hea tehnikaga peaks kohal olema. Ilm võiks ka normaalne olla, kahjuks lubab ainult halba....
Toyota vist pildile ei sobiShy
Tere minuarvates kui juba niisuurejooneline üritus korraldada võiks se olla kõigile klubikattele kätte saadav.Tallinn natuke ehk kaugel paljudele.Confusedad:
kuld Kirjutas:Toyota vist pildile ei sobiShy

Vaiki õnnetu!
Miks just Saku Suurhall?
Orienteeruv kellaaeg?(e-r,l-p)
Lõoke Kirjutas:Miks just Saku Suurhall?
Orienteeruv kellaaeg?(e-r,l-p)
sest et seal ruumi on palju

kui teiln on mingi koht pakkuda siis palun öelge seda

proovin ühe proffi leida

ja aeg vist 12-18 valida on vaja

kui näiteks nädalavahetustel
eDiCk Kirjutas:
Lõoke Kirjutas:Miks just Saku Suurhall?
Orienteeruv kellaaeg?(e-r,l-p)
sest et seal ruumi on palju

kui teiln on mingi koht pakkuda siis palun öelge seda

proovin ühe proffi leida

ja aeg vist 12-18 valida on vaja

kui näiteks nädalavahetustel

Pildistamise mõte hea mõte.

Tegin ise ka väikse uuringu ning selle tulemusena oleks võimalik välja pakkuda koht kesk-Eestis, siis Säreveres. Tegemist kooli territooriumiga, kuid kooli vilistlasna saaksin ametliku loa, kui mõlemale osapoolele kuupäevad sobivad. Rääkisin praegu pildistamisajana  nädalavahetusest.

Koht ise asfaldeeritud ja kuni 50 autot peaks/võiks ära mahtuda
Tervist,hea mõte see pildistamine.Kuigi Tln on 124 täis tuleks oma tööautoga kohale.
tank Kirjutas:Tervist,hea mõte see pildistamine.Kuigi Tln on 124 täis tuleks oma tööautoga kohale.

kas on vahet kellel on milline auto
teeme enda jaoks mitte ajalehe või meedia jaoks
samal ajal saime tutvuda
Sellel pühapäeval võime kohtuda, teha gruppifotosid, vestelda ja häid saslõkki süüa NOA Baaris allahindlusega. Vene foorumist tulevad inimesed. Teeme natuke rohkem kooskohtumist, klubi vajab natuke aktiivsed tegevust.
http://forumru.clubmb.ee/showthread.php?tid=1586
Toox kah oma masina pildistamisele aga pole valmis veel teine. Osalt see mu enda süü kuna perfektsionist nagu ma olen teen kõik võib-olla veidi liiga korralikult ja kaua. Valmis saan ta praeguse seisuga alles umbes kuu aja pärast. Aga tulemus peax seda aega väärt olema ja värv tuleb kah MB-le mitte omane. Kõigile võib-olla ei pruugi see meeldida, aga ma arvan, et tulemus jääb piisavalt konservatiivne ega määri Mercedese head nime.

Mis pildistamisse puutub, siis on vast teisigi, kel hetkel auto parandus või ehitus pooleli, et äkki kevade poole korraldax veelkord taolise ürituse, et need, kes seekord osaleda ei saa kah pildile pääsex.
allan1 Kirjutas:kas huvilisesd ka võivad tulla või ainult liikmed?

tulge kõik kes tahad

kellel on Mercedes-Benz ta olete teretulnud
allan1 Kirjutas:kas huvilisesd ka võivad tulla või ainult liikmed?

Miks sa siis liikmeks pole veel astunud?
up!:bash::bash:
Mis kell siis lõpuks, seda pole öeldud. Kas kell 19:00? Siis nii pime juba, et piltidest küll suurt välja ei tule....
Njaa, homme vaja juubelil olla, ei mängi kuidagi välja....
ütlen veel kord et pildistamist ei hakka

lihtsalt kohtume, kogume kõik autod mis peab tulema ja hakkame liikuma Noa Baarisse saslõkki sööma, kes tahab lihtsalt inimestega tutvuda või lihtsalt näha siis tulge.

viimane kohtumine oli Raplas! Ja kui on tahtmist siis kõik teretulnud!
Pildistamist ei toimu?Ma sain aru et selle kogunemise mõte ongi grupipildi tegemine,mida saaks kasutada kalendris või mujal.Lihtsalt tere ütlema ma vist küll ei tule.
Porine ja pime aeg, enamusel kaarikutel juba talvekad plekkvelgedega all... kuigi jah, grupipildi saaks vast auto ninadestki teha...
Lehti: 1 2