Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Imelik vidin
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Leidsin siis imeliku vidina kapoti alt ja on katki.Tegu on mingi vaakum süsteemiga ,aga mis? Autoks on 92a. w124 2,8 te ja automaat kastiga.
:help:
Usu mind, sa leiaksid sealt autolt kümneid selliseid vidinaid, millest sa midagi ei tea - niikaua, kui asi töötab, ära neile tähelepanu pööra
See peaks olema õhupumba mingi vidin(ilmselt lülitab tööle ja välja). Mul on on see täitsa olemas ja kasutuseta, kui oled huvitatud.
Aga mille järgi sa aru saad, et vidin katki on? See on täiesti tavaline vaakumklapp, mida juhitakse elektrooniliselt.
Kuna sinna siirduvad mingid vaakumtorud,mis on kaelassaadik ära murdund,tekitab ta ikkagi mulle peavalu!Võib see vidin mõjuda kuidagi mootori tühikäigule?
Minu poolt 5+ joonise eest klapikambri kaanel:lol:
Kuna tegemist on vaakumvoolikutega, siis põhimõtteliselt mõjutab see tühikäiku küll. Mul lekkis sisselaskekollektor ja tühikäik tõusis oma paarsada pööret, mul oli ilmselt suurem leke.
Kui tahad, siis ma otsin kätte selle vidina sulle.
Ma oleks ülimalt tänulik kui SA selle leiaks.Mul hüppavad pöörded mitte üles poole vaid allapoole ja seda peale pikemat sõitu või kui mootor on kuum.Õlisurve osuti lööb ka selles rütmis lõbusalt tansu.
Tänud ka Laur`ile,nüüdseks on ta kahjuks kustutatudSmile
Ma pean vaatama, kunas ma Tallinna poole satun, siis võin ära tuua, või äkki liigud ise siiapoole.
Või keegi teine liigub tln-trt vahel?