Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w203 - orig. subwoofer?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere kõigile tarkadele, ehk hariks keegi mind ka natuke..nimelt idee järgi peaks mul olema w203 tagaakna all kõlari kastides 1 originaalis sisse pandud subwoofer..mure selles, et element ei mängi enam, ja tahaks akna pealt kaane ehk siis korpuse üles tõsta ja pilgu heita, ent ei näe kuskil ühtegi klambrit ega kruvi:S

Kui keegi aidata oskab, oleksin väga tänulik!
Vbla on abi selles kui kakud maha tagumise seljatoe ja sis libistad seda kaant ettepoole.nii peaks ta käima.
Kui mul tagumisele klaasile toonkilet paigaldati, siis võeti tagumine aknalaua polster maha ning siis oli suppar ja üks pisike kõlar seal näha. Kui ma õigesti mäletan, siis kõigepealt võeti tagumiste piilarite katted maha, siis tagumise istme küljepolstrid ning siis keerati seal kinnitused lahti ja hakati vaikselt ära võtma. Minu w203 raskendas see ka veel, et mul on taga elektriline ruloo tänu millele tuli polster suht raskelt välja.
Loodan, et on natuke abiks.
Jah nime järgi on woofer kuid bassi sealt küll eriti ei tule. Võibolla kui on BOSE või Harman Kardoni sound.
Aga mina prooviks pagasnikust läheneda, kas sealt mitte ei näe?
R129 Kirjutas:Jah nime järgi on woofer kuid bassi sealt küll eriti ei tule. Võibolla kui on BOSE või Harman Kardoni sound.
Aga mina prooviks pagasnikust läheneda, kas sealt mitte ei näe?


Pagasnikust näeb wooferit küll, aga ligi sealt ei pääse kuna sealt paistab ainult aknalaua metallosa mis on igatpidi ühes tükis.


Edit: Oleks pidanud kõige pealt eelmise posti pilte vaatama, mis muudavad selle posti täitsa mõttetuksRolleyes
R129 Kirjutas:Jah nime järgi on woofer kuid bassi sealt küll eriti ei tule. Võibolla kui on BOSE või Harman Kardoni sound.
Aga mina prooviks pagasnikust läheneda, kas sealt mitte ei näe?

Minu arust täidab see woofer oma funktsiooni küll hästi - teiste autode helisüsteem jääb ikkagi alla tollele. v.a harman kardon bemmis jms... tavalised "plangud" on kõik nirumad sellest.
(26-01-2010, 11:41 AM)voodoo Kirjutas: [ -> ]
R129 Kirjutas:Jah nime järgi on woofer kuid bassi sealt küll eriti ei tule. Võibolla kui on BOSE või Harman Kardoni sound.
Aga mina prooviks pagasnikust läheneda, kas sealt mitte ei näe?

Minu arust täidab see woofer oma funktsiooni küll hästi - teiste autode helisüsteem jääb ikkagi alla tollele. v.a harman kardon bemmis jms... tavalised "plangud" on kõik nirumad sellest.

Minu arust ka, sain toimima ja vahe on märgatavSmile

Nüüd vaja prillmersule rooli, positan selle teema ka kuhugi, vaadake aidake - se pidavat ka paras pähkel olemaIcon_razz