Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Huvitav W126
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Äkki soovite oma kaasale midagi sellist soetada ?
Ehtne girlpower :biggrin:
http://www.mobile.de/SIDB8vtlHdcfTx7vjRw...1248864154&
Härra kuld otsib siin uut SEL-i, pane punuma selle isendi järgi. Ma kujutan ette kuidas sul oleks Rapla tsikkide seas lööki.:lol::lol:
Sellel ple haagisekonksu kuhu tsikid järgi panna :bigsmile: Aga võin varuosadeks tuua saab ehk sinu kanuu ära tjuunida :lol:

Karl Kirjutas:Härra kuld otsib siin uut SEL-i, pane punuma selle isendi järgi. Ma kujutan ette kuidas sul oleks Rapla tsikkide seas lööki.:lol::lol:
kuld Kirjutas:Sellel ple haagisekonksu kuhu tsikid järgi panna :bigsmile: Aga võin varuosadeks tuua saab ehk sinu kanuu ära tjuunida :lol:

Karl Kirjutas:Härra kuld otsib siin uut SEL-i, pane punuma selle isendi järgi. Ma kujutan ette kuidas sul oleks Rapla tsikkide seas lööki.:lol::lol:

Pimp my ride, SÕBER!
:wow: isssand see on punane juuu... Liiga karjuvalt punane ju ei ole ilus... Aga jah maitse asi:evil:
Reddog Kirjutas::wow: isssand see on punane juuu... Liiga karjuvalt punane ju ei ole ilus... Aga jah maitse asi:evil:
Värvitud küünelaki värvi.