Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Laserzonesse BMW house vastu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nii, uuriks siis, kui palju oleks meie poolt huvilisi Megazone mängida ja just BMW house vastu. Sealtpoolt oleks meile 30 nägu vastu panna.

Küsitlusele vastaku ainult see, kes oleks kindlalt ka osavõtja, kui aeg sobib. Osavõtutasu peaks olema üsna taskukohane
Jätan vist vahele. Korra käinud elus ja peale seda nädal komberdanud nagu karkudel, lihased jumala haiged. Sellest ma üldse ei räägi kuidas ma seal pimedas vastu seina jooksin.... :-)
No ikka megairw.... Karl see on nii sinu moodi (:
Kas kuupäev ja aeg on teada?
Rolz Kirjutas:No ikka megairw.... Karl see on nii sinu moodi (:


Tahad sellest ligemalt rääkida? Confusedilly::bigsmile:

Käisin mängimas varajases murdeeas poistega, need panid ringi nagu Duracelli jänesed mööda lahinguvälja. Ma köhisin 15 minuti pärast konisi juba, irw.
Üritust plaanime järgmiseks kuuks

Valime mingit laupäeva ja hakkame sellega tegelema Madara Megasonis
:bash:
Karl Kirjutas:Jätan vist vahele. Korra käinud elus ja peale seda nädal komberdanud nagu karkudel, lihased jumala haiged. Sellest ma üldse ei räägi kuidas ma seal pimedas vastu seina jooksin.... :-)
Kas tahad linnugrippi jääda ja siis surra?:evil:Kirjutati ju ,et vastavad need kes kindlad tulijad.Seda on näha jah ,et sa vastu seina oled jooksnud:lol: aga et sa ALLES 15 minti pärast konisid köhisid-ei usu.

Olen nõus selle pulli ära proovima ja järeltulijad ka kaasa kui kuupäev sobib(ei sobi kindlalt 13 okt.)
Ärge unustage, et "kõik sport, millel pole kokkupuudet mootoritega, on teesklemine."


BTW, OT - Edik, Su avatar... E500 deziesli sabas.... Confusedmash:
Tabasalu rada on valmis, vihmasel rajal saab selgitada, kumb kiirem. :pissed2:  
Hea meelega tulen, kuid pean siis kõvasti ette vaatama, kuna olen kahe tule vahel. UZI:help:UZI