Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Väike istumine Tartus, 22.09.2007
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3
Tere!
Mõtlesin siis korraldada järjekordse istumise Tartus 22. laupäeval Püssirohukeldris. Kui on olemas uusi huvilisi, kes sooviksid tulla ja klubiga liituda siis olete kindlasti oodatud ja mitte ainult Tartust vaid üle Eesti kui kellelgi tahtmist ja võimalust on tulla head seltskonda nautima. Kindlasti pole see viimane väike üritus, kuna plaanis ikka korraldada selline istumine iga kuu, seega kui te ka SEEKORDConfusedmash: ei saa tulla, siis vb saate siis järgmine kord tulla:cool_rsvd:
edit: Kui kellelgi leidub ka kaaslane, kes ei kavatse kodus istuda, siis võib ta ka vabalt meiega ühineda:cool_rsvd:


Kellaaeg 19:00 Big Benis, küsida Sulo lauda. Minu kt. nr igaksjuhuks 55650964


sign up!Confusedmash:
kurramus, pean ikka töökohta vahetama, et mersumeestega saaks õlutit libistadaRolleyes:lol:
jama värk, kas sulle siis laupäeviti üldse ei sobi?:confusedangry:
Vaba nädalavahetus üle pooleteise kuu, see on see jama aga mida Sul planeeritud on, et kas teise poole võiks kaasa võtta, et mul muidu oli temaga planeeritud see haruldane nädalavahetus:tongue:
scrat Kirjutas:Vaba nädalavahetus üle pooleteise kuu, see on see jama aga mida Sul planeeritud on, et kas teise poole võiks kaasa võtta, et mul muidu oli temaga planeeritud see haruldane nädalavahetus:tongue:


teinepool poleks eriti rahul selle lahendusega, juhul kui ta muidugi mersufänn pole
On juba fänn aga natuke kallid mudelid (aastaarvud) mulle osta, esialgu:evil:
kle just tahtsin ka lisada, et kaaslased võivad ka osaleda, ega mul enda oma tuleb ka, sest lihtsalt ei luba mul kuhugi üksinda minna:lol:
Siis olen tulija ja kaksi:hump:
scrat Kirjutas:Siis olen tulija ja kaksi:hump:

:hump:
krt teil kõik üritused siis kui mul teema ees.:bash:
Eks peab ka enda sadula ikka kohale vedama
Vaatab, ehk isegi tulen vbla läbi, kui midagi eriti tähtsat vahele ei satu tulema
teoorias saan tulla, aga ainult rendikaga või siis bussiga (võrus on natuke pikk maa jala tulla), sest endal auto katski, ning sel kuul veel raha niipalju pole, et korda teha...ja kuna rendikas pole kahjuks MB, siis tulen rendikaga tartu ja siis jala püssi. kellaaeg pole oluline, sest jään ööseks tartu Smile
kas keegi kaaslast saab pakkuda? hmm..äkki jääb naabriplika nõusse Wink:hump:
kui mudugi võib nii, et seekord ei tule enda MB-ga
kristjanluik Kirjutas:teoorias saan tulla, aga ainult rendikaga või siis bussiga (võrus on natuke pikk maa jala tulla), sest endal auto katski, ning sel kuul veel raha niipalju pole, et korda teha...ja kuna rendikas pole kahjuks MB, siis tulen rendikaga tartu ja siis jala püssi. kellaaeg pole oluline, sest jään ööseks tartu Smile
kas keegi kaaslast saab pakkuda? hmm..äkki jääb naabriplika nõusse Wink:hump:
kui mudugi võib nii, et seekord ei tule enda MB-ga

vast võib ikka, pealegi me su mersut juba näinud:cool_rsvd:
Et Sa ka alati just siis midagi korraldad, kui ma Tartus pole...
Aga kes teab, võibolla õnnestub järgmine nädalavahetus ka lõunas olla.
HotPapa Kirjutas:vast võib ikka, pealegi me su mersut juba näinud:cool_rsvd:

ja ka peal istunud :lol:

kuid olen siis tulija, kui kellelgi pole vastuväiteid, et ma mersuga seekord ei saa tulla....
soo Kirjutas:Et Sa ka alati just siis midagi korraldad, kui ma Tartus pole...
Aga kes teab, võibolla õnnestub järgmine nädalavahetus ka lõunas olla.

aga siis saada juba oktoobrikuu soovid, et siis vb saan midagi kokku kombineerida
oleks ka osaleja...
HotPapa Kirjutas:
soo Kirjutas:Et Sa ka alati just siis midagi korraldad, kui ma Tartus pole...
Aga kes teab, võibolla õnnestub järgmine nädalavahetus ka lõunas olla.

aga siis saada juba oktoobrikuu soovid, et siis vb saan midagi kokku kombineerida

Mul kahjuks töökorraldus selline fifty-sixty, et üle nädala ette ei tea, kus linnas mingit nädalavahetust veedan. Tubli, et viitsid korraldada ja mõnikord tahaks ka kindlasti platsis olla. Ei välista seda 22 septi ka.
Kui midagi katastroofilist ei juhtu siis olen käsi.Kas on ka mingi raha või igaüks enda eestUZI.
Lehti: 1 2 3