Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Mis te arvate rallikrossist?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Väike uuring:

Seltsimehed Mersumehed, mida arvate rallikrossist?

http://laitserallypark.ee/

Usun, et paljud pole elus saanud rallikrossi masinat proovidagi, see fiiling on pehmelt öeldes ülikõva. Autodeks siis kas E-rühma Lada või BMW 318 baasil ehitatud rallikrossiauto ( mis saaks olla veel parem tunne kui buumerit retsida :evil: ).

Nüüd siis tõsisemal teemal ehk raha:

Klubi saaks tänu sõbralikele sidemetele ühe auto tavapärase 2500.- eest kätte 2000.- Mõte oleks võtta kaheks tunniks kaks autot. Tegemist paarisrajaga ja kahekesi rajal on hoopis teine tera kui üksi cruisida. Kui saaksime kokku näiteks 20 kindlat tulijat, teeks see 400 eeku nägu. Summa polegi suur kui arvestada mis näiteks kardiga asfaltit nühkides maksta tuleb. Pärast sõite oleks ka 3 tundi saun koos puhkeruumiga, saab muljetada ja puhtaks nühkida ennast.

Pange ennast siia siis kirja kes oleksid KINDLAD huvilised, esialgne plaan oleks oktoobri algusepoole asi ära teha.

Bemmide pihta tuld! UZI

P.S. Kui on küsimusi, küsige, jõudumööda vastan.
Kas oled seda ise proovimas käinud?

Kaua üks paarisrakend rada nühib? Ma pean silmas ühe ringi sõitmise aega...
Kuidas seal ajavõtt toimub?
v6sa Kirjutas:Kas oled seda ise proovimas käinud?

Kaua üks paarisrakend rada nühib? Ma pean silmas ühe ringi sõitmise aega...
Kuidas seal ajavõtt toimub?

Seal pole proovimas käinud, vaatamas küll. Rallikrossimasinatega olen sõitnud omajagu elus, see kogemus on seda väärt. Ajavõtt toimub ajavõtusüsteemiga.
olen kampas.
Tahaks öelda, et olen kindel käpp, kuid vara öelda. Tegelikult sõltub ka kuupäevadest, sest mul tuleb üsna tihe kalender.
Teiseks hetkelised finantsraskused, kuid tolleks ajaks peaks seis parem olema.
Uurin asja ja annan teada.
Mõte on aga super! Tuleb kihutada seal, kus seda lubatakse.
See teeb siis 6 minutit sõiduaega per kärss.

Lisaks on seal see, et iga sõitja annab allkirja, millega kinnitab et hüvitab kahju kui masina üle kuudi keerab. Mäletamistmööda oli see üsna korralik pakk raha.

Aga paneks mingi kuupäeva siia? Raplas jäin küll pealtvaatajaks aga selle ürituse puhul 98% kindel käpp.