Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kupeedega Lätti 16.09
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Nii, Läti MB klubi kutsub Eesti Kupeemehi nende ühepäevasele kokkusaamisele.

Aset leiab siis 16 september, ehk siis pühapäeval.

Arvan, et Eesti mersuklubi peaks ikka esindatud olema, eriti veel, kui ükskord rahvusvahelisse ühendusse kuulume.

Mina olen koos trakiga minemas ja loodan ka teisi klubilisi kupeedega kaasata. Panen ka nende inglise keelse märgukirja ka kaasa.

Dear Ladies and Gentlemen!
The Latvian Mercedes-Benz enthusiast society “MB Club.lv” is honored to invite you to the annual meeting of Mercedes-Benz coupes - „Luxury of MB Coupes 2007”, which will take place on September 16th, 2007.


The society “MB Club.lv” unites people, who are owners and enthusiasts of Mercedes-Benz automobiles. MB Club.lv has established a tradition to gather together the owners of Mercedes Benz coupes, as well as their cars, which for many decades have set themselves apart from the coupes of other manufacturers with their aristocratic, ambitious design, power and exclusiveness, both in price, and the number of manufactured units. We are planning on keeping in the same vibe, and so we continue to invite the owners of Merced-Benz coupes to places known for their profoundness, antiqueness and aristocratic appearance – Latvian castles and manor houses.

Owners and enthusiasts of Mercedes-Benz coupes of all ages and models are invited, as well as everyone else who wish to spend a Sunday together with like-minded people, not only enjoying the beautiful Mercedes-Benz coupes, but also getting to know the Latvian castles. Planning to take part this year are also representatives of the official Mercedes-Benz distributor in Latvia SIA”Domenikss” as well as friends from the Estionian Mercedes-Benz club.

Agenda:
9:00 – unofficial meeting at the “ALFA” shopping center on Brivibas avenue 372, on the parking lot outside near Smerla street;
10:00 – departure to Dunte manor house (Minhauzen museum);
11:00 – official meeting at the parking lot of Dunte manor house, registration for the gathering: (getting to know each other, display of cars, excursion around the Minhauzen museum and its surrounding territory, breakfast in the museum’s cafeteria)
12:30 – departure to Limbazi
13:00 – photo session on the background of the old city of Limbazi, drive through Limbazi in one long column to Igate castle
14:00 – arrival at Igate castle, arrangement of cars in front of the castle;
(Photo session, excursion around the castle, quizzes, competitions)
16:00 – talks in the pub of Igate castle
– departure to Riga

Participation fees:
• 3,00 LVL per person
• 2,00 LVL per car
• Children ages up to 14 – no charge
• No participation fee for cars of the members of the MB enthusiasts society MB Club.lv (if all member obligations are settled)

For better planning of the gathering, please register beforehand.
Tundub huvitav.
Kahjuks ei ole kindel kas saan tulla, aga kui vähegi võimalik olen kohal.
Toomaz Kirjutas:Tundub huvitav.
Kahjuks ei ole kindel kas saan tulla, aga kui vähegi võimalik olen kohal.


Pidingi juba sulle helistama hakkama ja "ära" rääkima, et ikka kaasa tuleksid, usun, et sinu masin oleks ka lätis tõsine vaatamisväärsus
Väga huvitav idee, hea muidugi, et SECil kõik asjad endiselt tegematta on... CE oleks vist liiga tavaline nähtus sellisel üritusel.
ralak Kirjutas:Väga huvitav idee, hea muidugi, et SECil kõik asjad endiselt tegematta on... CE oleks vist liiga tavaline nähtus sellisel üritusel.

"Mercedes-Benz coupes of all ages and models are invited", nagu öeldud, siis kõik kupeed on oodatud Cool

CE ju uhke elukas, pole siin midagi tavalist.
Kas Eesti klubil ka plaanis kunagi sarnane üritus teha, näiteks kutsuks Soome ja Läti klubi siia?
Soomet oleme võõrustanud juba paar aastat ja on igati rahule jäänud.
Kas keegi Tartust ka liigub ja oleks nõus peale võtma, sooviks ka osavõtta,tuleks heameelega oma autoga, kuid hetkel pole veel kupee omanikConfusedad:
HotPapa Kirjutas:Kas keegi Tartust ka liigub ja oleks nõus peale võtma, sooviks ka osavõtta,tuleks heameelega oma autoga, kuid hetkel pole veel kupee omanikConfusedad:

Mõtlen selle üle pisut ja annan teada. Kui olulisi sünnipäevasid see nädalavahetus ei peeta ja auto toimetab, siis võiks ju minna.
alright... jään ootamaCool
Hiljemalt uue nädala alguseks oleks hea kindlaid tulijaid teada, saavad lätlased ka natuke ettevalmistunud olla
Kuidagi vaikne on see teema, keegi ikka peale minu ka plaanib minna ?
jah, igatahes oleme mingil viisil seal esindatud, aga st. et üsna vara tuleb tallinnast liikuma hakata, et õigeks ajaks riiga jõuda
Kahjuks ei jõua lätti. Oleks kindlasti fann olnud.
soo Kirjutas:Kahjuks ei jõua lätti. Oleks kindlasti fann olnud.

ah siis ei ole mul ka võimalik kaasa tulla...vb siis järgmine kord kui endal kupee olemas
Ja minu minek pole ka enam 100% kindel.
Täna hommikul ei läinud auto jälle käima. Istusin autosse ja ükski elektri asi ei töötanud.
Neljapäeva hommikul elektriku juurde, kui korda saab siis on lätti minek kindel.
MInul jääb kahjuks minemata, kuna tuli meelde, et kooli nädalavahetus on ja ei taha semestrit kohe puudumistega alustada
Tere veelkord, lätist tunti huvi, et kes ikka lähevad, panen ülese seals ekorraldaja mailiaadressi ja andke talle teada oma minekusoovist, kuna ma ise kahjuks ei saa minna.

uldis.stunda@gmail.com

saab inglise keelest hästi aru ja keegi võiks siiski olla ka klubi poolt siis esindatud
Küsin igaks juhuks üle: ega keegi peale minu ei plaani minna ?
Nii, tundub, et eesti oli siis ka esidnatud ja paneks ka lätlaste poolt tehtud pildid ülesse

http://www.mbclub.lv/galleries/kantainai...1&offset=0

http://www.elkorfoto.lv/users/dadziic/95810

http://fotki.lv/bodaks/450308/page_1 /
Lehti: 1 2