Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Rapla Kardiraja 2007 järelkaja
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4
Niisiis , käidud . Tegemist siis jällegi  hea üritusega mida toetas suurepäraselt vihmane ilm :bigsmile:  ilma jutumärkideta . Kõik osalejad said proovida  nii ajasõitu kui ka driftimist .  Oli võimalus tutvuda ka Uue C klassiga mille eest tahaks tänada Silberautot ja Sulot ...  Igaljuhul  tänud nii korraldajatele kui ka osavõtjatele !  Sai hunnik pilte vorbitud teha ...kvaliteediga on nagu on (vihma sadas ja pidi objektiivi puhastama tihti) aga Indrek äkki leiab võimaluse need kuhugi riputada ... Arvan ,et peale jäid kõik autod . :wink:
Üritan tänase päeva jooksul pildid ülesse saada, enne käin tulikuuma dussi all ära ja proovin sooja keresse tagasi saada ja mitte haigeks jääda.

Igatahes üritusega võib rahule jääda, vihm küll oli ebamugav, kuid samas õpetlik ja talvele vastu tulles ka igati kasulik.

Eks enne talve ja suurimaid lumesadusid teeme ka ühe õpetlikuma sõidupäeva, et talveks käpp valgeks saada
Väga tore oli, aitäh eestvedajatele. Rada rajaks...märg ja libe...alles neljanda käiguga tuli pidamine, kuid lõbus oli siiski. Uus C klass oli päris mõnus.
Rajaelamus 560 SEC`iga...mmmm...kordaläind päev, jõudsin isegi trenni.
Palju ilusaid mersusid...
Rohkem pole sõnu.
Täitsa vahva oli tõesti. Paras harjutamine enne libedate tulekut.

Muidugi järgmine kord ei tasu silberist võetud uue generatsiooni elektroonikaga sõidukit ajaarvestusse sisse panna - tolle C200 Kompressoriga oleks peaaegu kõik sõitnud 1.10 ringiaegasid. Lihtsalt niivõrd teisest puust pill oli... Kahju, et ise kiiret ringi teha ei saanud. 4 inimest pardal + pool ringi ajasid elektroonika päris segi. ESP läks avariireziimi ja vahepeal vilkusid kirjakesed runflatist jms. Tekkis tahtmine viimastes kurvides jalgsi hoogu juurde lükata Smile

Pilte!
mõni pilt algatuseks....
suur aitäh korraldajatele

Oli vahva ja oli hea näha palju häid inimest ja autod koos
Tänud korraldajatele,osavõtjatele ja loomulikult ilmataadile.
Olen üritusega igati rahul-parim põkamees ju ikkagi!:cool_rsvd:

Ps. Saime lõpuks oma praed ka kätteAngry-oligi hea ja rahulik süüa kui enamus juba lahkunud oli.:biggrin:
Tore üritus, lahe ilm ja üleüldse oli hea üle hulga aja Mersuklubi üritusel Mersuga käia:lol:

Mõned pildid
[Pilt: IMG_3186.jpg]

[Pilt: IMG_3188.jpg]

[Pilt: IMG_3189.jpg]

[Pilt: IMG_3192.jpg]

[Pilt: IMG_3196.jpg]

[Pilt: IMG_3199.jpg]

[Pilt: IMG_3205.jpg]
Nii, nyyd ka kõik ülejäänud Kuldari tehtud fotod

http://www.clubmb.ee/rapla020907/
Väga lahe oli, hoolimata vihmasest ilmast, ilmataat sõidab vist Ford Sierraga ja tegi seda puht kadedusest.:evil: Õnneks oli ilm soe ja väga külm ei hakanud vist kellelgi.

Eriti hea meel oli ära näha (Eestis ainuke?) värskelt me kodumaale saabunud Evo 1 ja veel AMG poolt järele aidatud, väga vihane kutsikas:

[Pilt: 298767fd55c3.jpg]

[Pilt: 635f4b24b2d0.jpg]

Enda sõidust pole suurt midagi rääkida, minu salarelv off-road mustriga lamellrehvide näol oli pehmelt öeldes pullikaka. :bigsmile:
Esimene ringi üksi sõites vedas suu ikka kõrvuni, pole ühegi kuuega sellist kogemust olnud veel. ASR oli või ei olnud, vahet ei miskit, täielik jäärada. Pärast Rauntziga ja Martiiniga tegime koos veel ühe ringi, asi oli ikka päris lõbus. Eriti sex oli 5,16 meetrit pika autoga slaalomit sõita.
Pärast võistlust sai ASR-i ja ABS-i juhe lahti võetud ja Kuldariga kordamööda tuulutasime kuute, see oli juba päris fun. Mul õnnestus üks piruett ära teha, Kuldar vanemana ja kogenemuna suutis paar tükki korda saata. Cool

[Pilt: 634bfb6c0ee9.jpg]
Kordaks siinkohal siis vanasse teemasse postitatud vastust:

Nonii, vägev driftimisvõistlus oli, peaks ütlema, lõbu laialt Smile)
eriti fun oli kõrvalistujana Karli laevukeses õõtsuda, no mina poleks küll nii suure autoga julgend sellist sõitu teha Smile
Ei, väga lahe oli!
Minu osavõtt oli seekord kahjuks suht nõrk. Pidin päris varakult juba lahkuma ja rajale ka ei läinud kuna autos oli liiga palju lahtist kola.
Aga tore oli näha huvitavaid mersusid.

Tänud korraldajatele Smile
rauntz Kirjutas:Kordaks siinkohal siis vanasse teemasse postitatud vastust:

Nonii, vägev driftimisvõistlus oli, peaks ütlema, lõbu laialt Smile)
eriti fun oli kõrvalistujana Karli laevukeses õõtsuda, no mina poleks küll nii suure autoga julgend sellist sõitu teha Smile
Ei, väga lahe oli!

Fun? Mul oli tuba käsi täis, et teel hoida seda laevukest, kõrval võis tõesti fun olla. :lol:  Nali, tegelikult hea kogemus ja fiiling.

Vaatamata kehvale ilmale oli ootamatult palju rahvast koos, see tegi asja ainult huvitavamaks.
Toomaz Kirjutas:Minu osavõtt oli seekord kahjuks suht nõrk. Pidin päris varakult juba lahkuma ja rajale ka ei läinud kuna autos oli liiga palju lahtist kola.
Aga tore oli näha huvitavaid mersusid.

Tänud korraldajatele Smile

Nu lahtise "kola" saab anda hoiule sõiduajaks:lol:
http://yes.planet.ee/raplas/IMG_3205.jpg
Karl Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Kordaks siinkohal siis vanasse teemasse postitatud vastust:

Nonii, vägev driftimisvõistlus oli, peaks ütlema, lõbu laialt Smile)
eriti fun oli kõrvalistujana Karli laevukeses õõtsuda, no mina poleks küll nii suure autoga julgend sellist sõitu teha Smile
Ei, väga lahe oli!

Fun? Mul oli tuba käsi täis, et teel hoida seda laevukest, kõrval võis tõesti fun olla. :lol:  Nali, tegelikult hea kogemus ja fiiling.

Vaatamata kehvale ilmale oli ootamatult palju rahvast koos, see tegi asja ainult huvitavamaks.

Jah, ma pidin väga ette vaatama, et mõni neist kätest mu pead ei tabaks pooltahtlikult Smile
Ei, tööd on siukese rekka teel hoidmisega ikka rohkem, kui minu putukaga, tõsijutt...
Suur tänud korraldajatele http://photofile.ru/users/ze_ka/3044499/
Ja,ja väga hea üritus sai isegi korralikku koolitust seal.Järgmine kord juba libedaga,siis ...:help:


Tänud kõigile.:hump:
Tänud korraldajatele maruvaffa ürituse eest!

Meeldiv oli näha palju rahvast koha peal, kes ka äkki ka kadumaläinud Olüpuse kaamerat vedelemas nägid. Kaamera oli sellises halikkasmusta-oranži koti sees.
Vaevatasu leidjale garanteeritud.
Sai veel õhtul rajale tagasi sõidetud, kuid seal seda polnud, autos ka mitte. Seega on loota, et leidja selle enne suuri sademeid üles leidis.
Tänud leidjale ette ära.

Ühendust saab numbril 51988131 või PS-l.

Ester
Uskumatult äge oli vihmasel rajal tuuritada, poleks uskunud. Senini olen kahelnud oma aut.kastiga sõitmise oskuses, kuid igati fun oli.
Homme saame suksuga uued esivedrud lõpuks alla ja jääme järgmist korda ootama!
Korraldajatele "suured aitähhid", gracia Wink
Super! Kahjuks jäi mu tipp esitus tegematta tehnika vedas alt :hump:
Lehti: 1 2 3 4