Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: O: w124 Automaatkasti diislile.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
W124 250D automaatkast 86a 66kw, kui sobivad teised kastid alla siis võix neidn ka pakkuda. tänud Wink
ma juba jupp aega otsin sama kasti aga tulutult!:hump:
Sulo Kirjutas:ma juba jupp aega otsin sama kasti aga tulutult!:hump:

ma otsin ka ... ma ei saa aru, väga raske on seda kasti saada.sa ei oska öelda, kas ka teised kastid alla lähevad?
Väikest kasti peaks ju saada olema küll! Kui mina otsisin siis oli neid kuhjaga pakkumisi.:confusedangry: Kas remontida ei anna?Confusedilly:
OT: ...aga kas ainul MB diislite kastid stardivad kohalt 2 käiguga, kui kang on D asendis?
Põhjagaasiga läheb ka 1 käiguga.
meego Kirjutas:Väikest kasti peaks ju saada olema küll! Kui mina otsisin siis oli neid kuhjaga pakkumisi.:confusedangry: Kas remontida ei anna?Confusedilly:

Olexin väga tänulik sulle, kui sa leiaxsid selle kasti mulle Rolleyes
Ja remontimine läheb liiga kallix.
Rash11 Kirjutas:
meego Kirjutas:Väikest kasti peaks ju saada olema küll! Kui mina otsisin siis oli neid kuhjaga pakkumisi.:confusedangry: Kas remontida ei anna?Confusedilly:

Olexin väga tänulik sulle, kui sa leiaxsid selle kasti mulle Rolleyes
Ja remontimine läheb liiga kallix.
Aga mis kasti viga?
meego Kirjutas:
Rash11 Kirjutas:
meego Kirjutas:Väikest kasti peaks ju saada olema küll! Kui mina otsisin siis oli neid kuhjaga pakkumisi.:confusedangry: Kas remontida ei anna?Confusedilly:

Olexin väga tänulik sulle, kui sa leiaxsid selle kasti mulle Rolleyes
Ja remontimine läheb liiga kallix.
Aga mis kasti viga?

vot sellel on suur story.ma leppisin, et ikka ostan kasti ja asi vaska.Confusedmile:
Üldjuhul on kasti remont odavam kui kasutatud kast
meego Kirjutas:Üldjuhul on kasti remont odavam kui kasutatud kast

olen kuulnud vastupidist.aga kui midagi kuuled kasti kohta, siis anna teada, lähen kohe järgi.ma ei saa aru, Mb jupid pidid kergelt kätte saadavad olema, aga paistab, et ei ole nii.
Rash11 Kirjutas:
meego Kirjutas:Üldjuhul on kasti remont odavam kui kasutatud kast

olen kuulnud vastupidist.aga kui midagi kuuled kasti kohta, siis anna teada, lähen kohe järgi.ma ei saa aru, Mb jupid pidid kergelt kätte saadavad olema, aga paistab, et ei ole nii.

No oleme ausad, tegemist on juba ikkagi juba 23.a. tootmise algusest. ja 11 aastat tootmise lõpust. Eks enamus ikka juba ribadeks aetud ja seepärast ka raske otsida!
Teemaalgataja mure on selles, et ta otsib täpselt samasugust kasti, nagu all on. Ehk soov saada 722.414, mitte 722.4xx. Ja ta ei soovi katsetada, vaid tahab kindla peale minna.

Selline lähenemine eeldab pidevat romulate kammimist ja võib-olla isegi kindla ostusoovi esitamist varuosade Euroopast kohaletassijatele. Mis pikas perspektiivis oleks ehk kõige mõistlikum variant (kuigi mitte odavaim!).

Lihtsalt passiivse ostukuulutuse peale on lootus leida korras 722.414 ikka väga väike. Kuigi olemas...

Kasti remont on kallim, kui hea õnne korral leitav korras kasutatud kast. Samas on kastiremont kindla peale minek: kui hõõrdkatted kõik vahetatud ning muud kriitilised detailid üle vaadatud ja vajadusel vahetatud, siis võib üsna pikalt muretu südamega ringi kulgeda. Iseasi on see, et tänases röövkapitalismile ja ühekordse kasutusega tarbimisele üles ehitatud ühiskonnas pole ei moodne ega tasuv teha midagi hästi, sest see ei tasu ära...

Moes on kiired ja odavad lahendused, mis kestavad optimeeritud aja. Rolleyes
Täna siis saab kast maha võetud ja räägitaxe, et läheb 300 Diisli oma ka alla, kas on õige jutt?
Vastab tõele.......aga neid pole ka kuskilt saada!
Kui Sa mäletad seda teemat, siis seal ju näidati: kõik turbota diislid on 722.4xx ehk füüsiliselt sobivad. Erinevus ülekannetes, ajuhüdraulikas ja ehk mõnes pisiasjas veel. Kest ja kinnitus peaks kõigil sama olema.

Turboga masinad kasutavad 722.3xx, mid ei tohiks alla sobida.
mäletan kyll seda teemat,aga lihtsalt siin ja seal nii erinevad jutud...yhega rääkisin pikalt ja laialt, siis ytles et ei sobi 300 diisli oma ja jäi ostmatta...samas neid 300D omasid on rohkem saada ja mul isegi mõni koht olemas, kus saab.
Jaurate siin juba päris pikalt-pange vähemalt õige teema alla!
On kahesuguseid kaste niinimetatud väike kast ja suur kast. Kinnitused on ühesugused, kuid õlitorud ja tagurpidikäigu lüliti/käivitus blokeering on erinevad.
meego Kirjutas:On kahesuguseid kaste niinimetatud väike kast ja suur kast. Kinnitused on ühesugused, kuid õlitorud ja tagurpidikäigu lüliti/käivitus blokeering on erinevad.

Huvitav?kuda ma teada saan, et kas on väike - või suur kast?
Kõikse lihtsam variant on vaadata seda tagurpidikäigu tule/blokeeringu lüliti pistikut: väiksel kastil piklik pistik nr.40, suurel kastil ümargune pistik nr.29. Kas see alati paika peab ei tea. Ja muidugi suuruse vahe.
Lehti: 1 2