Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: MB klubi jalkasärkide tellimine kuni 22.08.2007a.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3
Tere hilisõhtust mersurahvas.

Pakume nüüd kõikidele huvilistele ja klubilistele võimaluse tellida mersuklubi jalkakomplekt, mis koosneb särgist ja lühikestest pükstest.

Särgi välimus:
särk

Hiljem lisame ka õige versiooni koos kirjade ja logodega, et paremini näha oleks.

Nii, nüüd siis hinnast, kuna seekord on särgid kvaliteetsed Hummeli särgid ja omahind ka kõrge, siis kõikidele tuleb hinnaks 550 eeki komplekt.

Raha tuleb tasuda ettemaksuna klubi ühe juhataja (Karl) arveldusarvele.
Nimi: Karl Raidma
A/a: 10010288843014
Selgitus: Teie nimi ja jalkasärgi tellimus


Kui tahate tellida ka sõpradele, või pereliikmetele, siis tehke iga uue inimese kohta ka sooviavalduse täitmine



PS! üritan aegajalt siia panna ülesse ka bronnitud numbrid, et oskaskite vabat numbrit särgile valida

Bronnitud numbrid:

00 INDREK
1 KARL
2 INTS
6 SULO
7 DICK
8 TIMO
10 IMRE
11 KULD
13 TRUCK
18 WÄINTS
19 KALVI
21 PELLE
29 R 129
30 TOOMAZ
33 PALM
55 REDDOG
66 IMRET
67 WEREWOLF
69 LÕOKE
70 LÕOKE
77 RAIN
88 ZEKA
99 HENTS 99
Kes valisid kolmekohalise numbri, palun valige uuesti vabade numbrite hulgast, max. 2 numbrit.
Karl Kirjutas:Siit saab siis värve vaadata:

http://www.hummel.ee/?category_id=38&product_id=248

Kas ei tulegi siis kõik ühte värvi?Või kui kellegil midagi muud teha pole saab ajaviiteks vaadata?
Mis kellani tellida saab?
Tellida saab kuni 22.08.2007 kella 12.37 ni.

Peale seda teema lukku ja esitatud tellimused lähevad töötlusesse ja ainult nende omad, kes ka ettemaksu vastavale arvele ära teinud on.

Las see värv olla, niikuinii ju paistavad ühesugused välja
Oot, Karl, sinu arvele jah? Hmjah, kle ma tulen ka soojale maale, no nii sõbramehe poolest?
rauntz Kirjutas:Oot, Karl, sinu arvele jah? Hmjah, kle ma tulen ka soojale maale, no nii sõbramehe poolest?

Saan aru küll, et seda postitust peaks huumoriga võtma, kuid juba tehtud nali minevikus.Confusedilly:
Kui keegi ei usalda tõsiselt, siis pole midagi teha....... Mingi konto ju peab olema kuhu raha koguda ja siiani pole keegi asjadest kahh nagu ilma jäänud.

P.S. Esimene laekumine olemas juba.
Karl Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Oot, Karl, sinu arvele jah? Hmjah, kle ma tulen ka soojale maale, no nii sõbramehe poolest?

Saan aru küll, et seda postitust peaks huumoriga võtma, kuid juba tehtud nali minevikus.Confusedilly:
Kui keegi ei usalda tõsiselt, siis pole midagi teha....... Mingi konto ju peab olema kuhu raha koguda ja siiani pole keegi asjadest kahh nagu ilma jäänud.

P.S. Esimene laekumine olemas juba.

Okok, No hard feelings, loomulikult usaldan sind Confusedmash:
Saadan ka õhtapoole raha teele, pin kalkulaatorit lihtsalt nõme igale poole kaasa vedada.
Järgmine kord vaatan foorumi üle, enne kui midagi kirjutan :biggergrin:
Ega ma otseselt sind ei pidanudki silmas, üldiseks infoks rohkem.

Peace!
Kas talje kohaga ja vähe väiksema numbriga ka saaks kui noh soov tekib Rolleyes
Karl Kirjutas:Ega ma otseselt sind ei pidanudki silmas, üldiseks infoks rohkem.

Peace!

Täpselt!
kuld Kirjutas:Kas talje kohaga ja vähe väiksema numbriga ka saaks kui noh soov tekib Rolleyes

Naistele pakub kahjuks sama mudelit ainult ja M suurus kõige väiksem.
kas särgil on ka mbclub nimeline kiri kuskil?
zorro Kirjutas:kas särgil on ka mbclub nimeline kiri kuskil?

Ikka on, kahjuks pole mul eelmisest särgist pilti.....
Täna peaks kätte saama esimese näidise Toomaze oma, siis paneb ka reaalsed pildid üles.

NB! 6 päeva on veel jäänud maksta, kiirustagem seltsimehed! Enne oli huvilisi kõvasti, hetkel küll 10 laekumist ainult....
Raiki postituse kustutasin mina ära tema teadmisel.
Tere,
oot mis kas see tähendab et TRUCK on võtnud ära numbri 13 siis ma ei saa enam seda numbrit ve?

Olex nagu soov saada seda kollast komplekti numbritega 13 !!!Shy
Noel Kirjutas:Tere,
oot mis kas see tähendab et TRUCK on võtnud ära numbri 13 siis ma ei saa enam seda numbrit ve?

Olex nagu soov saada seda kollast komplekti numbritega 13 !!!Shy

Hiljaks jäid natuke, vali mõni muu number.
Kuna 13 võetud, siis sooviks numbrit 87
Oot, tehke nüüd lollile ka selgex, ma ei saa ikka aru, kas kõik särgid tulevad sinised või igaüx võis ise värvi valida, sel juhul olex hoopis rohelisest huvitatud, kuigi ankeeti läx kirja sinine.
Lehti: 1 2 3