Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Vito V23 amg?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=392542

Eh, ma näen sellist asja küll esimest korda, Kas selline mudel oligi ametlikult toormises?
AMG ja 105 kw-:lol:
Seda minagi Smile
Pole küll päris täpselt kursis kas sellele bussile pakuti, kuid on ju olemas AMG disainipakett või teie arvates on kõik AMG mersud alates ca 250kw :-)
Ei tähenda AMG alati täispauku, saad tellida mida soovid.
Selle disainipaketi suhtes võib sul õigus olla... aga minu arusaamade järgi algab AMG ikka mootorist ja lõppeb markeeringuga tagaluugil.
ei, siis ta ei oleks ju v23 amg, pigem v230 amg paketiga. Lühendatud numbrit kasutatakse ju tavaliselt siis, kui AMG on ka mootori kallal käinud, on mul õigus?
Pigem see, et V230-st saab ainult ühe nulli eraldamise ja AMG märgi lisamisega V23 AMG..
Aga muidugi väljast päis mõnusalt edev ja sisuga pole ka koonerdatud..
Ise jagan täielikult Lõokere arusaama AMG-st...
AMG ei teeks iialgi nii magedaid laiendeid esiteks, see nagu mingi läti spoiladega tuunitud buss.
Teiseks kelladel olevad "AMG" logod tunduvad väga kahtlased.
Üleüldse on selle autoga pulli tehtud.
Kas AMG paketis on kunagi olnud üldse "kulme", minuteada mitte.
Muidu seest kena.
AMG logo vist alatis ühte värvi olnud, sellel bussil mitu värvi. Pealegi numbrite disain väga kahtlane...
Kellad näha ju et pole originaalid, ise välja prinditud ja peale kleebitud veits kortsus on.
Markko Kirjutas:Kellad näha ju et pole originaalid, ise välja prinditud ja peale kleebitud veits kortsus on.

Ehhh, see ju juubelimudel ja neil ongi kortsuga, suht haruldane versioon.:bigsmile:
Kui te muidu ei usu, et AMG, siis vaadake velgi, täitsa stiilipuhtad 10 kodaraga ju. Ei tekita kohe mingit kahtlust.