Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Oskab keegi soovitada?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tahaks oma 124-l (88.a.) esiistmed ära vahetada jäigemate vastu.Kuna enamus Eesti teed suht ebatasased,siis pidevalt õhk istmiku ja tooli vahel ning see toiming ajab suisa vanduma.Et millised istmed sobiksid ning kuskohast saada võiks?
wanaboyz Kirjutas:Tahaks oma 124-l (88.a.) esiistmed ära vahetada jäigemate vastu.Kuna enamus Eesti teed suht ebatasased,siis pidevalt õhk istmiku ja tooli vahel ning see toiming ajab suisa vanduma.Et millised istmed sobiksid ning kuskohast saada võiks?

Väga imelik mure, minuarust nelja istmed täiesti normaalsed ja pole eriti nagu keegi teine ka kurtnud. Õhk istmiku ja tooli vahel ei tohiks istmeprobleem küll olla, pigem vedrustuse.
Amordid,vedrud on korras...need sai ära testitud.
Taksoversiooni istmed tunduvalt jäigemad.
Mul terve komplekt kui tahad võid omale saada!
wanaboyz Kirjutas:Amordid,vedrud on korras...need sai ära testitud.

Ei tahtnudki väita, et pole korras, lihtsalt liiga jäik sinu jaoks ( näiteks Sportline varustus äkki autol.....)
Vedrud,amordid täitsa tavalised...juhiiste lihtsalt liiga pehme minu jaoks.
Laur Kirjutas:Taksoversiooni istmed tunduvalt jäigemad.
Mul terve komplekt kui tahad võid omale saada!

Värv?Seisukord? Hind?
Mul sisu tumepruun.
ma ütleks et auto on lihtsalt palju sõitnud ja istmed ära vajunud. siis on nad tõesti ebamugavad.

kui paljud üldse on näinud tõesti korralikku w124 istet? vähesed vast.
Auto on sõitnud pea 300 alla....spidokrati käest on see auto pääsenud.
See,et iste ära vajunud,võib täitsa reaalne olla....ja ega ma ise ka päris kilu ei ole Smile
mina olen, minu auto kõrvalistuja iste ja tagumised on väga viisakad:lol:, juhi oma on tiba vajunud küll
Muud istmed ka minu massinal ok seisuses.Samas eelmised omanikud pole ise ka just suuremat kasvu olnud.Aga eks aeg teeb oma.Kõik pruugitav väsib.