Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Rapla kardirajal 02.09 koos B klassi MB ga
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3
Indrek Kirjutas:Ampsu vist  jätab ära, soovitame enne lõunat korralikult kuskil süüa, siis paari-kolme tunniga nälga ei jää ja teeb hiljem ka afterparty kuskil, täpsustan, kas siis indiana Joes, kus ka siis auhinnad kätte jagame


Seal lähedal on Nõmme Kõrts, tip-top koht.
Sain oma kutsiakale fine tuningu ära tehtud, nüüd võib kindlalt rajale tulla...
Laur Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Ampsu vist jätab ära, soovitame enne lõunat korralikult kuskil süüa, siis paari-kolme tunniga nälga ei jää ja teeb hiljem ka afterparty kuskil, täpsustan, kas siis indiana Joes, kus ka siis auhinnad kätte jagame


Seal lähedal on Nõmme Kõrts, tip-top koht.

Lähedamal on veel Arthuri trahter mis mulle isiklikult meeldib rohkem, odavam vist ka.
Nii, uuendame teemat ja vaadake ka esimest postitust, seal natuke värskemat infot
NB! Kohale tuleb ka üks tuttav ja tutvustab ka MÄRULIPOLITSEI töövahendeid ja varustust!!!!! Nii et kellel huvi sõita ei ole siis põnev saab igati olema!UZI
Mul oleks mõlema vastu huvi, nii sõidu kui märulipolitsei varustuse vastu, kumba võtta või jätta siis? Tongue
rauntz Kirjutas:Mul oleks mõlema vastu huvi, nii sõidu kui märulipolitsei varustuse vastu, kumba võtta või jätta siis? Tongue
Kuulsin ka et märulipolitsei tutvustab oma varustust just siis kui sa rajal oled.
no seda ma kardangi
rauntz Kirjutas:no seda ma kardangi

Aga tee 2 in 1 ehk võta märulipolitsei auto ja lenda rajale. :evil:
Endalegi üllatuseks sain pühapäeva vabaks, seega 1MB + 2 pilooti veel juures. Mul alati ufo ja söed kaasas, kui keegi veel viitsib ufotada, siis 2 grillil juba küpsetaks küll... kui vaid ilm ilus oleks...
Nii, väike muudatus ka plaanides - jääme B klassi mersust ilma, aga kompenseeritakse C 200 kompressoriga, sega saame uusti C d proovida ja seekord bensukat
Jesss, see mulle meeldib.
Ma tulen kuid minu c vist esipiduritega kui just homme korda ei saa.Tulen suht lühikeseks ajaks sest 17.00 vaja Varbolast Muugale startida.OK:argue:
Indrek Kirjutas:Nii, väike muudatus ka plaanides - jääme B klassi mersust ilma, aga kompenseeritakse C 200 kompressoriga, sega saame uusti C d proovida ja seekord bensukat

Nii, see on küll huvitav, kuigi ka B klassi võiks kunagi proovida...
Karl Kirjutas:
rauntz Kirjutas:no seda ma kardangi

Aga tee 2 in 1 ehk võta märulipolitsei auto ja lenda rajale. :evil:

ei tea, kuidas see tervisele mõjuks :lol:?
Nonii, vägev driftimisvõistlus oli, peaks ütlema, lõbu laialt Smile)
eriti fun oli kõrvalistujana Karli laevukeses õõtsuda, no mina poleks küll nii suure autoga julgend sellist sõitu teha Smile
Ei, väga lahe oli!
rauntz Kirjutas:Nonii, vägev driftimisvõistlus oli, peaks ütlema, lõbu laialt Smile)
eriti fun oli kõrvalistujana Karli laevukeses õõtsuda, no mina poleks küll nii suure autoga julgend sellist sõitu teha Smile
Ei, väga lahe oli!

Jätkame uue teema alt, see siin lukku.
Lehti: 1 2 3