Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Jalkasärgi valimine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Nii, asjad on niikaugel, et meil on näidata teile kahte erinevat särki, milliste vahel laseme teil valida. See särk, kumb saab tulevaseks esmaspäevaks rohkem hääli, jääb ka selleaastaseks mersuklubi jalkasärgiks. Esialgu kirjasid peal pole, kuid need tulevad hiljem, praegu siis särkidest ise.
Särkide hind koos trükiga peaks sinna 500 eegi kanti jääma +- 50 eeki

I särk
Poluesterist ja õhuline ning kerge, tiba kallim, kui II särk, kuid tundub minu arvamust mööda parem olevat. Kaenla alt kuni alla välja jooksevad õhutusaugud

Pildid:
[attachment=1980]   [attachment=1981]

II Särk
Tundub raskem olevat ja paksemast materjalist, kui eelmine, samas värvilahendus kuidagi kenam, minu arvamust mööda. Selle särgiga on koos ka lühikesed püksid, üsna normaalsed, aga pilti ei viici panna. On esimesest ka odavam mingi summa jagu

Pildid:
[attachment=1982]   [attachment=1983]

Lisan ka pildi tootja kodulehelt koos pükstega.
Karl


[Pilt: 51bd3649d20b.jpg]
Niipalju siis veel juurde kui tellimiseks läheb lõpuks:

Number saab olla maksimaalselt kahekohaline, suurem ei mahu ära.

Number 13 ja 69 on broneeritud. :evil:
Karl Kirjutas:Niipalju siis veel juurde kui tellimiseks läheb lõpuks:

Number saab olla maksimaalselt kahekohaline, suurem ei mahu ära.

Number 13 ja 69 on broneeritud. :evil:

Bronnisid mulle 69 ära või?
Unista edasi, eelmine kord juba said selle numbri kui õieti mäletan. :hump:
Lõoke 69 Oli,on ja jääb!Ja vaata särkide eelmise teema esimest postitust.
Kui võimalus, siis ikka eelnevad numbrid jäävad samadele omanikele.
ZE_KA 88
Võtaks kaks särki kõigepealt. Nimeks RIIM. Numbriks võtaks 29. Kellele vaja raha maksta?
Kas eelmises teemas tehtud numbribroneeringud on juba kirja pandud või peab siia teemasse uuesti lisama?
heh, ma olen ainuke hetkel, kes 1. särgi poolt. Näeb kuidagi parem välja.
Vahe on neil selles, esimene tundub nagu jalkamängusärk ja teine oleks justkui fännisärk.
Aga hummel on tegija.
hents ja 99
Kuld on siis nagu eelmiselgi nr 11.:bisou:
Siia ei pea oma numbreid panema, siin alles valime särgi. Esmaspäeval paneme konkreetsema info, kus, kuhu ja kui palju, siis ka saab asjad paremini aetud, seniks valige särki
Kus ja kas oleks võimalik neid särke näppida -vaadata?
minu käes neid on hetkel, aga ise olen 4 ni tööl, peale seda liigun linnas ringi
Kas kaubanduses pole neid võimalik näha?
Tahaks ka näha!!! Kus liigud nelja ja viie vahel?
kaubanduses vist pole, see mingi firma, kes nendega tegeleb ja seal pole kogu aeg kedagi pukis, peab ette helistama, aga 4-5 paiku liigun kuskil kristiine kandis
mina esimese poolt:hump:
See teine variant on tänu pükstele parem.Jama ka kui tuleb ilma püksteta jalkat taguma minna.
Imret Kirjutas:mina esimese poolt:hump:

Miks sa siis ei hääleta?
Lehti: 1 2