Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Klubi jalkasärgid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3
Oleks aeg uued teha.
Kalev oli nõus 1 eestvedajatest olema.Arvatavasti on abikäsi veel vaja.
Oskab keegi soovitada auku kustkohast särgid võtta.Trükkimisega ei tohiks vist probleemi tekkida,või mis?
Isiklik maitse särkide värvuse suhtes kaldub halli-hõbeda kanti ja kindlasti musta sinna hulka.
Numbrite valikul võiks eelistada neid,kes soovivad samu numbreid mis neil eelmistel särkidel.

Mis Rahvas sellest särgi asjast arvab?

NB!Nr 69 ja 70 kuuluvad härra Lõoke-sele.
NB2!Loodetavasti saab nende särkidega ka mõne jalka lahingu maha pidada,mitte ainult diskodel käia!
Oleks isegi huvitatud, numbriks paneks kinni kas 99 või 2
Kunagi sai jalkas päris meister kohe oldud, noorteliigas.
Aga lahinguid võiks ikka pidada. Kui huvilisi leidub, siis võiks kunagi ka jäähokis lahinguid pidada - poole ägedam :hump:
Ma ka oleks käsi, eks saab uuritud, siis erinevaid variante.

ma pronnin oma algupärase 00 i ära ja nimeks peaks jääma kasutajanimi foorumis
võtaks ka nr.77 ja nimeks Rain särgile
Ma olex ka ühest särgist huvitatud, numbrix broneerix 67 ja nimex Werewolf loomulikult. Mis jalkasse puutub võin kaitses mängida.:cool_rsvd:
Võtaks ka siis ühe ning numbriks oleks hea kui saaks 13 ning nimeks Joonas
hents99 Kirjutas:Oleks isegi huvitatud, numbriks paneks kinni kas 99 või 2
Kunagi sai jalkas päris meister kohe oldud, noorteliigas.
Aga lahinguid võiks ikka pidada. Kui huvilisi leidub, siis võiks kunagi ka jäähokis lahinguid pidada - poole ägedam :hump:
Nr 2 on mul kodus eelmise särgi peal.
Tõsi, pallimurule pole ma sellega veel jõudnudki Big Grin
Võtaks ka asjast osa nr võiks olla 666 või 66,nimi jääb imret.
jansa, 99 oleks parim number, ma lihtsalt pakkusin ka igaks juhuks nr 2, kuna see mul ametlik särginumber.
Ka mina oleks huvitatud, ise asi paljut ma siit saarepaealt saan seda kera loopida, aga ehk kunagi kaitses võin olla küll Big Grin


18 ja nimeks Wäintz


Sooja suve!
Lõoke Kirjutas:Oleks aeg uued teha.
Kalev oli nõus 1 eestvedajatest olema.Arvatavasti on abikäsi veel vaja.
Oskab keegi soovitada auku kustkohast särgid võtta.Trükkimisega ei tohiks vist probleemi tekkida,või mis?
Isiklik maitse särkide värvuse suhtes kaldub halli-hõbeda kanti ja kindlasti musta sinna hulka.
Numbrite valikul võiks eelistada neid,kes soovivad samu numbreid mis neil eelmistel särkidel.

Mis Rahvas sellest särgi asjast arvab?

NB!Nr 69 ja 70 kuuluvad härra Lõoke-sele.
NB2!Loodetavasti saab nende särkidega ka mõne jalka lahingu maha pidada,mitte ainult diskodel käia!

Hmmm, Linnugripp, kas särk lõhki juba või? Confusedilly:

Minu arvamus: võiks teha samasugused särgid nagu enne olid ehk siis jätkata numbreid. Lihtsalt läheb muidu asi kirjuks väga. Mis rahvas arvab?

Eelmise särgi pilt ( klubi kirjadega pilti kahjuks ei leidnud )

[Pilt: d06f6e6a2dd4.jpg]
Mina bronnin ära numbri 6 - Sulo
Sulo Kirjutas:Mina bronnin ära numbri 6 - Sulo

Kui jätkame samade särkidega mis olid, siis peab vaatama mis numbrid juba tehtud, kattuda ei tohiks.
Mina bronnin 666 või 66 Imret
Ka särgisoov oleks - Nr. 8 v Timo
Karl Kirjutas:
Lõoke Kirjutas:Oleks aeg uued teha.
Kalev oli nõus 1 eestvedajatest olema.Arvatavasti on abikäsi veel vaja.
Oskab keegi soovitada auku kustkohast särgid võtta.Trükkimisega ei tohiks vist probleemi tekkida,või mis?
Isiklik maitse särkide värvuse suhtes kaldub halli-hõbeda kanti ja kindlasti musta sinna hulka.
Numbrite valikul võiks eelistada neid,kes soovivad samu numbreid mis neil eelmistel särkidel.

Mis Rahvas sellest särgi asjast arvab?

NB!Nr 69 ja 70 kuuluvad härra Lõoke-sele.
NB2!Loodetavasti saab nende särkidega ka mõne jalka lahingu maha pidada,mitte ainult diskodel käia!

Hmmm, Linnugripp, kas särk lõhki juba või? Confusedilly:

Minu arvamus: võiks teha samasugused särgid nagu enne olid ehk siis jätkata numbreid. Lihtsalt läheb muidu asi kirjuks väga. Mis rahvas arvab?

Eelmise särgi pilt ( klubi kirjadega pilti kahjuks ei leidnud )

[Pilt: d06f6e6a2dd4.jpg]

Jõuad veel päris mitu korda autosid vahetada ,ennem kui minu särk (mul on neid koguni 2)mahakandmisele läheb.
Mismoodi läheb kirjuks?Praeguse särgi raamid ära ja seinale.
Nats võiks ikka särgi toon olla valgest tumedam . Hea oleks ka avaram kaelus.
Aga noh ,kuidas enamus soovib...äkki rahvas ütleks ka oma arvamuse.
Mulle sobib suht iga variant, millega enamus rahul.
Kui traditsioone rikkuda, siis ise pakuks särgi värviks sinist üldse - kannatab üle ühe mängu seljas kanda. Kaelus võiks olla veidi vabam küll kui pildil.
number siis 99 ja nimi hents btw
mina bronnin ära numbri 88 ZE_КА
milline on kõige suurem suurus

kui oleks xxl siis broneeriks 7 Big_Ed
hents99 Kirjutas:Mulle sobib suht iga variant, millega enamus rahul.
Kui traditsioone rikkuda, siis ise pakuks särgi värviks sinist üldse - kannatab üle ühe mängu seljas kanda. Kaelus võiks olla veidi vabam küll kui pildil.
number siis 99 ja nimi hents btw
Kas me nende särkidega üldse väljakule jõuamegi,eks nad rohkem iluasjad ole.
Lehti: 1 2 3