Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: K: kupee turvavöö söötja
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Auto taastamisjärk hakkab sinnamaale jõudma, et tuleks juhipoolne turvavöö kelner toimima saada (minu arvates üks Mercedes-Benz kupee väga stiilne lahendus, mis kaassõitjad alati ahhetama paneb...).

Minu käes ta pole kunagi töötanud. Ei krigise ega tee üldjuhul mingit häält vaid mõnikord harva kergelt undab ainult. Sooviks asjalikelt ja andekatelt inimestelt head nõu, kus otsast pihta hakata - mõni relee või kaitse läbi? Kõrvalistuja oma toimib kenasti. Oleks kena kui keegi viitsiks kirjutada, kuidas seda tagumist polstrit maha saaks.

Veel parem oleks, kui leiduks keegi kuldsete kätega mees, kes oleks nõus selle ära parandama, tasuks sularahas, õlles või muus sobivas käibevahendis.

Tänud ette vastuste eest!
mul sama probleem. nädal aega tagasi lakkas töötamast.
Või oskab keegi siis vähemalt soovitada, millisesse remonditöökotta sellega pöörduda (Tallinn)? Võiks olla selline mehhaanik, kes varem ka nende söötjatega kokku puutunud. Kadaka Imre juures kipuvad kole pikad järjekorrad olema...
oleks kyll väga tänulik, kui keegi teaks sellele probleemile mingit lahendust
Tundub mingi levinud probleem.
Mul samamoodi aga ainult, et minukäes pole isegi häält teinud.
Otsin ka sellele lahendust!
mul töötas suurepäraselt. heli installi käigus tõmbasin vist mingi pistiku lahti kuskilt ja enam ei tööta. ei taha uuesti päris kõike ka lahti tõmmata. teab keegi kust selle süsteemi ahelad jooksevad? väga vahva asi. aga kui sõidad palju lühikesi otsi, siis võib ka häiriv olla. Seega ma väga mures pole selle pärast, et ta seisab ja ei kulu Smile
Sain endal korda.
Puhastasin kogu selle süsteemi ära ja siis saingi korda.
oli seda raske lahti v6tta?
kattega jamasin ma kõige kauem muidu oli suhteliselt lihtne.
kes tööle ei saa, mul on pakkuda kupee el.turvavööde töötav komplekt.

kel huvi, tel 5059799
mul ka sama jama aga kõrvalistujapoolne ei tööta. on need veel alles?
jah mõlemad pooled pakkuda, kel soovi helistagu.
mis hinnaks on?