Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: salongi ventikas koos mootoriga E280
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere,
Autoks 95.a. E280 ning salongi ventilaatori mootor on küpse. Remondimehed arvasid, et võiks proovida kasutatud ventika panna, kuid see on minev kaup ja vähe saada. Ega kellelgi siinolijatest juhtu seda mõistliku hinna eest olema?
Teema lukku, sain 1300 eekuga
kas sul on 124 kere, mul oma ka laulab lihtsalt vahepeal, ma siin ennemgi kirjutasin ning targemad mehed käskisid läheneda kapoti alt, sealt ma ei leidnud teda, kakkusin siis küljed lahti jalgade juurest kuid ei leidnud ka midagi aga ma seda esikonsooli ei jõudnud, kui küsida tohib siis kus ta asub ja kus oleks mõtekas läheneda:help:
salf Kirjutas:kas sul on 124 kere, mul oma ka laulab lihtsalt vahepeal, ma siin ennemgi kirjutasin ning targemad mehed käskisid läheneda kapoti alt, sealt ma ei leidnud teda, kakkusin siis küljed lahti jalgade juurest kuid ei leidnud ka midagi aga ma seda esikonsooli ei jõudnud, kui küsida tohib siis kus ta asub ja kus oleks mõtekas läheneda:help:

126-l on kindalaeka taga, armatuuri all äkki 124 ka.
kojamehe all on ta ikke, kus siis mujal -katku lahti