Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: a klassi Mercedes-Benz ei kiirenda kui vajutan gaasipedaali
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
eile avastasin et kui vajutan gaasipedaali ei tule seda jõnksu mis nagu kiirendaks, aga kui vajutan päris tugevalt siis kiirendab küll. mis võiks olla viga?
Tutvusta oma masinat ka
A-klassid üldjuhul ei kiirendagi:bigsmile:
Mercedes-Benz on A160 2000. a. oma. ma mõtlesin seda et ei vaheta nagu käiku, kuigi kui vajutan rohkem pedaali siis tüuseb küll kiirus.
automaat?
Ta on ära õppinud rahuliku sõidu. Too mulle ma teen korda. Panen 15min ralli ja vahetab jälle nagu vana mees. Ühesõnaga: asi kohaneb sinu sõidu stiilile ja kui oled selline rahulik mees siis muutub ka kast rahulikuks. NB kuid võib olla ka,et midagi tuksis.
wdb240 Kirjutas:Ta on ära õppinud rahuliku sõidu.  Too mulle ma teen korda. Panen 15min  ralli ja vahetab jälle nagu vana mees.   Ühesõnaga: asi kohaneb sinu sõidu stiilile  ja kui oled selline rahulik mees siis muutub ka kast rahulikuks. NB kuid võib olla ka,et midagi tuksis.

OT: Ta on pigem rahulik naine =)
ihihii , jep olen naineSmile aitäh vastuste eest, vahepeal nagu ikka kiirendab, vist jah sõltub ikka minu sõidustiilist.