Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: MB-280S (W116) 1977 starteri viga.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere!

Kas keegi oleks nõus minule müüa vana 2.8l. 6 silindrilise MB starteri? Ise asun Tallinnas?


Denis
Kui vana starter veel alles - siis kas vahtusfondi oled proovinud? Ma ei tea kas nad muidugi nii vanu startereid vastu võtavad.
Kui probleem tõsine ja abi kuskilt ei saa,siis soovitaksin uurida starteri tootjafirma osade sobivust st.sama sisuga on ka paljude teiste automarkide starterid.Omal oli juhus,kus sai asendatud W124 2,0D starteri sisemus täielikult Ford-sierra 2,3D omaga.Ei sobinud ainult otsakaan ja pendiks.Ülejäänud osad kõik identsed.Firmaks "Bosch"
Kahjuks seda www aadressi ei mäleta,kus võrdlustabelid olemas.
Saadud ikka MB foorumist.Võib-olla kellelgi on,või leiab otsinguga.
Minul on 3.2 R6 mootori kyljes 1.8 R4 starter. Arvan, et paljud MB mootorite starterid peaks klappima.
Ma jõuaks homme, neljapäeva õhtul garaažist läbi käia, vaadata, kas on alles. Hetkel peast ei mäleta.
nu klge kui teema nii kuum siis egas mul ka vajaka uut starterit 2,8 R6 SE bensukale aga 84a omale...
praeguse seisuga toimetasin auto artelli tänava starterite remondi, pidid harjad läbi olema. loodan täna auto kätte saada. suurimad tänud kõigele meestele kes vastasid.