Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: jahutusvedeleik jookseb välja
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
täna käivitasin oma mersut, ja jahutusvedelik jooksis, jooksis kuskilt mootorist, ventilaatori vahelt, keegi pole sellega kursis et mis võis rikneda seal? või millest tuleb alustada
aitäh
Jahutusvedeliku pump ?
ma alles homme hakkan seda juba vaatama, sest täna oli juba pime, aga lihtsalt mõtlesin et keegi soovitab midagi, aga aitäh selle eest vähemalt.
Lõoke Kirjutas:Jahutusvedeliku pump ?


ic
esialgu võttis nii täpne nimetus nõutuks
aga siis NIAGAARA!! sa mõtled veepuma :lol:

sorry OT
vqlur Kirjutas:
Lõoke Kirjutas:Jahutusvedeliku pump ?


ic
esialgu võttis nii täpne nimetus nõutuks
aga siis NIAGAARA!!  sa mõtled veepuma :lol:

sorry OT
Veepumpa jah ,aga ma ei saa aru miks sellist asjandust veepumbaks kutsutakse-nimetatakse.Rolleyes
Aga teema juurde tagasi-kas viga selgunud?
Lõoke Kirjutas:
vqlur Kirjutas:
Lõoke Kirjutas:Jahutusvedeliku pump ?


ic
esialgu võttis nii täpne nimetus nõutuks
aga siis NIAGAARA!!  sa mõtled veepuma :lol:

sorry OT
Veepumpa jah ,aga ma ei saa aru miks sellist asjandust veepumbaks kutsutakse-nimetatakse.Rolleyes
Aga teema juurde tagasi-kas viga selgunud?

Eks see nimi vanast ajast jäänud kui meie maal oli jahutusvedelik luksuskaupade all ja iga talveõhtu tuli vesi välja lasta.
Karl Kirjutas:Eks see nimi vanast ajast jäänud kui meie maal oli jahutusvedelik luksuskaupade all ja iga talveõhtu tuli vesi välja lasta.
no spekuleerida ju võib, AGA, inglise keeles ka WP ehk Water Pump.
Kui ajab vedelikku välja pumba korpuse alumises osas olevast avast,siis fiiberseib kulunud ja pump vajab väljavahetamist.
ma voolasin jahutusvedeliku välja ja valasin vett korraks sisse, ja otsisin töötaval mootoril et kust ta ikka jookseb, midag pole näha, aga jookseb sealt vee pumba alt kuskilt jah, aga ta ei jookse vist päris pumbast, veel alla natuke, võlli vahelt kuskilt.?