Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w124 ei käivitu
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mootor 3,4 Säde on,bensiin tuleb peale kuid pihustitesse ei jõua,
kas keegi oskab öelda kus või milles viga võib olla.
Ette tänades.
Vovoh! Mul sama pull, otsisingi just, kas keegi midagi asjast teab. Mul hakkas jamama niiskete ilmadega. Pärast kuiva ilmaga seismist läks käima (samas nüüd pärast ilusti sõitmist paar päeva kuivas garaažis seisnuna ei tahtnud samuti käia) Säde ja kütus on olemas aga käima ei lähe. Samas kui läheb siis madalatel pööretel tõrgub (kohapealtvõtt ja lihtsalt vaikne podistamine) Kõrgematel pööretel pole ühtegi probleemi. Gert räägi kuidas sa enda oma ära arstisid ja milles viga oli?
Kas bensufiltrit polegi kapotti all? Kas pump on paagisisene? Kas paagi juures pole filtrit? Kus kohas kütusefilter on? Aastaks 89 ja mootoriks 2.3.
Külmkäivituspihustit julgeks kahtlustada.

Aku taga on üks punane relee, millel kaitse - kui see kaitse läbi, siis külmkäivituspihusti ei tööta. Vaheta kaitse ja hakkab tööle (tavaliselt). Edaspidi oleks muidugi kasulik ka kaitsme läbipõlemise põhjus kõrvaldada. Tihtilugu põhjuseks ajaga kõvaks läinud juhtmerüüzid - need siis murduvad ja juhe tuleb välja ning tundlik niiskusele ja lühistele.
Kalev Kirjutas:Külmkäivituspihustit julgeks kahtlustada.

Aku taga on üks punane relee, millel kaitse - kui see kaitse läbi, siis külmkäivituspihusti ei tööta. Vaheta kaitse ja hakkab tööle (tavaliselt). Edaspidi oleks muidugi kasulik ka kaitsme läbipõlemise põhjus kõrvaldada. Tihtilugu põhjuseks ajaga kõvaks läinud juhtmerüüzid - need siis murduvad ja juhe tuleb välja ning tundlik niiskusele ja lühistele.

Aga kahtlane tundub selle kaitsme juures see asjaolu, et kohati läheb käima nagu paugupill pool pöörde pealt ja samas teine kord järgmisel päeval mitte üks mõhk. (?) Uurin igatahes üle selle kaitsme, aga vastust ootan ikkagist Smile
Uurisin ise ja küsisin targematelt kuid selgus, et minu mesul ei olegi sellist asja nagu külmkäivitus pihusti
Vahetasin kaitsme ära kuid ikka ei midagi.Pritsungipea küljes olev klapp ei avane ja kütus ei jõua pihustitesse.milles võib viga olla või kus seda otsida.:confusedangry: