Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: RE: M: W204 C200 KOMPRESSOR AVANTGARDE, 2010a, 142 000 km
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
M: W204 C200 KOMPRESSOR AVANTGARDE, 2010a
Sedaan, tumehall metallik.
Läbisõit 142 000 km kontrollitav, Eesti ajalooga, mina olen kolmas omanik.

Automaat 5G-Tronic - võimalus vahetada käike ka manuaalselt.
Xenon tuled, valgus pakett, vihmasensor, parmisandurid ees ja -taga, istmesoojendused, poolnahk polster, valuveljed ning muu normaalne varustus.

Uuena Silberautost ostetud, hiljem Hort Autos hooldatud, mina olen kolmas omanik, läbisõit kontrollitav. Auto eest hästi hoolt kantud, tehtud Krowni korrosioonitõrje, kerel keraamiline vaha jpm. 105 500 km peal vahetatud mootorikett, kettipinguti, klapikambrikaane tihend. 2019 aastal vahetatud tulede pealüliti ja elektrooniline süütelukkublokk ehk W204 tüüpvead on kõrvaldatud. Märtsis 2020 tehtud B-hooldus ja mais sillastend koos esimese risthoova ja puksi vahetusega. November 2020 uus aku ja tagapiduri support, -kettad, -klotsid, -plekid. Korralikud MICHELIN X-ICE NORTH3 naastrehvid.

Kompressormootor (supercharger) on väga mõnusalt nobe - võrreldes tavalise turbomootoriga on reageerimisaeg lühem, vastupidavus tunduvalt parem, on aga vähem levinud kallima tootmishinna tõttu.

Soodushind 9 700 EUR

Vahetuse võimalus: Võib pakkuda odavamat autot + kompensatsioon vähemalt 4000 eurot. Eelistan tagavedu aga kaalun ka muud.

https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php...rhash=29af
Up! Nüüd parem diil.
November 2020 uus aku ja tagapiduri support, -kettad, -klotsid, -plekid. Korralikud MICHELIN X-ICE NORTH3 naastrehvid.