Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: 560SEC
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
SIUKE MASIN

Mida sellise auto puhul peaks kontrollima ja millised on nö. tüüpvead!?
Kas 86 ei ole veel vana tüüp?

Kas Airbagi puudumine ei pruugi olla viide kõksule?
Blue Chip Kirjutas:Kas 86 ei ole veel vana tüüp?

Kas Airbagi puudumine ei pruugi olla viide kõksule?

86a. peaks olema ikka uuem tüüp ja airbag ei olnud see aasta standardvarustuses minuteada.
Üldiselt on SEC-idest päris palju kirjutatud siin ja vanas foorumis kui otsinguga veidi tuulata.
Hiiu autost mina ei osta midagi:mad: Panevad julmalt hinda kui kohapeal oled a la 15 kg otsa. A Netis jälle odavam nende kohapealt.. Samas on oht et tehakse ka immosid ja võtmeid järgi Tongue Niiet rohkem tähelepanu sealsetele autodele
Reddog Kirjutas:Hiiu autost mina ei osta midagi:mad: Panevad julmalt hinda kui kohapeal oled a la 15 kg otsa. A Netis jälle odavam nende kohapealt.. Samas on oht et tehakse ka immosid ja võtmeid järgi Tongue Niiet rohkem tähelepanu sealsetele autodele

Siis tuleks netist pakkumine kaasavõtta ja poleks kobiseda midagi!Kas on mingeid juhtumeid nende võtmetega?
On olnud tõesti mitmeid juhtumeid nende võtmetega, mitte endal, kuid olen kuulnud rohkem kui ühest "juhusest". Kui sealt auto osta, siis kindlasti vahetada turvasüsteemid.
http://www.blocket.se/vi/9776666.htm?ca=11_s

Äkki selline,sisu on jube kõva.
mis riigi lehekülg see on?
Rootsi