Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: 280c
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nägin täna õhtul kadaka selveri ees ühte 280 c-d millel oli klubi kleeps küljes. Mind hakkas huvitama kellele selline isend kuulub. Otsing ei andnud ka tulemusi peale ühe...
Räägid ehk vähe lähemalt, värv, kere jne jne.
230ce Kirjutas:Räägid ehk vähe lähemalt, värv, kere jne jne.

enamvähem täpselt selline nagu sul seal pildi peal, aga katus oli vist must ja veljed olid ka viie kodaraga musta värvi.
Teada auto, kuid enam minuteada pole kahjuks foorumi kasutaja ega klubiliige....... Vanas foorumis oli auto omanik rrait nime all.
Karl Kirjutas:Teada auto, kuid enam minuteada pole kahjuks foorumi kasutaja ega klubiliige....... Vanas foorumis oli auto omanik rrait nime all.
sarnane masin oli müügis jah mõni aeg tagasi auto24.ee's, samas ta vist reklaamis ka siin foorumis teda ja üritas ikka mõnele "kasutajatest" maha müüa asja... aga vot ei tea kas õnnestus kah v mitte.
See masin kaunistab aegajalt ka TTÜ parklat.
Omanikku pole juhtunud oma silmaga nägema.

280C on suht haruldane mudel muidu.
Toodeti natuke üle 3700. Eestis olen kuulnud vähemalt 3 isendist.
230ce Kirjutas:See masin kaunustab aegajalt ka TTÜ parklat.
Omanikku pole juhtunud oma silmaga nägema.

280C on suht haruldane mudel muidu.
Toodeti natuke üle 3700. Eestis olen kuulnud vähemalt 3 isendist.

ka minu masin on 280C tegelikult
samas ei ole originaal mootor seal peal just eriti kiidetud...
ja ma olen väga rahul, et mul endal sissepritse tuleb, mitte enam karpa.

kuigi jah, oleksin ma tema originaal mootoriga saanud siis ma ei oleks ka teda sellest küljest näppima hakanud...

Samas on ka huvitav, et mis aasta see C on.. üleüldse tahaks teada, et kelle käes on vanim 123 kupee Eestis, ühesõnaga tahaks veidi statistikat 123 kupeede hulgas teha...
Janter Kirjutas:ka minu masin on 280C tegelikult
samas ei ole originaal mootor seal peal just eriti kiidetud...
ja ma olen väga rahul, et mul endal sissepritse tuleb, mitte enam karpa.

kuigi jah, oleksin ma tema originaal mootoriga saanud siis ma ei oleks ka teda sellest küljest näppima hakanud...

Samas on ka huvitav, et mis aasta see C on.. üleüldse tahaks teada, et kelle käes on vanim 123 kupee Eestis, üleüldse tahaks veidi statistikat 123 kupeede hulgas teha...
Tean jah et sul 280C.
Kaugel ta sul on nüüd. Hakkab valmis ka saama ?
Sry for OT
230ce Kirjutas:Tean jah et sul 280C.
Kaugel ta sul on nüüd. Hakkab valmis ka saama ?
Sry for OT
Salong on praegu täiesti laiali...
akende mootoritest selgus, et esimesed vist ikkagi ei sobi... ei olnud aega täpsemalt uurida,.. algse plaani järgi igatahes ei läinud... tagumistega tekkis kah väike takistus.. aga eks see paistab lähipäevil.. Keretööd seisavad, lisaks on palju uut ja huvitavat kerepeal kevadega välja tulnud..
Mis puudutab mootorit siis sellega saab loodetavasti lähiajal ühelepoole..
Ühesõnaga tööd on veel omajagu.
Aga seda ma luban, et selle suve jooksul saab ta igatahes teepeale!
Janter Kirjutas:Samas on ka huvitav, et mis aasta see C on.. üleüldse tahaks teada, et kelle käes on vanim 123 kupee Eestis, ühesõnaga tahaks veidi statistikat 123 kupeede hulgas teha...
Alles täna nägin üht musta värvi C123 linnas.
Sulo venna vana 230C (1978 aasta vist) on nüüdsest mu õemehe oma (loodan siiralt et ta viitsib asja käsile võtta), ühel sugulasel on 280C (aastat ei tea, asub saaremaal), minul siis üks 230CE avariiline (aastast 1984) ja ühe C123 (samuti 1984) ehitus käsil.

Nu ma proovin ka suveks sõitma saada. Sügiseks saab ehk kere ka korda.
See ka siis kui läks lugemiseks:

http://foorum.mbklubi.ee/showthread.php?tid=4971
Karl Kirjutas:See ka siis kui läks lugemiseks:

http://foorum.mbklubi.ee/showthread.php?tid=4971
Pead seda koguaeg mulle nina alla hõõruma ? :lol:
Aga jh...tegija masin on see küll.
Teemaalguse 280C on 80.aasta pill.
Üks viimase tootmisaasta 125-st ja üldse kokku 3704-st C123 280C-st.
jansa Kirjutas:Teemaalguse 280C on 80.aasta pill.
Üks viimase tootmisaasta 125-st ja üldse kokku 3704-st C123 280C-st.

Samas minu ammu mõeldud loogika ei pea vist enam paika.. kui 280C'sid toodeti kokku 3704tki, siis on vist veidi kahtlane oletada, et 01.1977(passi järgi) toodetud masin oleks juba 1057'mes. Kui nüüd arvestada, et vin lõppeb numbritega *001057.
Kunagi sai vist vaadatud mingit tabelit, kust paistis, et '76endal toodeti ainult mingi paar tükki.. a'la proovi_eksemplarid vms.
Kui juba jutuks läks siis tean meest Raplamaal kellel on W123 280C ning teine 230C......280C-ga käib Soomes ning teine vajab tegemist.....kui kõik plaanipäraselt läheb siis suvel võib 230C-d minu istumise all näha Tongue
Janter Kirjutas:
jansa Kirjutas:Teemaalguse 280C on 80.aasta pill.
Üks viimase tootmisaasta 125-st ja üldse kokku 3704-st C123 280C-st.

Samas minu ammu mõeldud loogika ei pea vist enam paika.. kui 280C'sid toodeti kokku 3704tki, siis on vist veidi kahtlane oletada, et 01.1977(passi järgi) toodetud masin oleks juba 1057'mes. Kui nüüd arvestada, et vin lõppeb numbritega *001057.
Kunagi sai vist vaadatud mingit tabelit, kust paistis, et '76endal toodeti ainult mingi paar tükki.. a'la proovi_eksemplarid vms.
See 01.1977 ei pruugi sul tingimata tõde olla, oma autot lammutanud oled? Mõne paneeli või sõlme alla kiiganud, kus tootmiskuupäeva templeid leida?
Muus osas pole midagi imestada, 280C polnud kunagi eriti popp. Mina olen neid production figures-tabeleid mitmel pool kohanud, enam vähem sama räägivad kõik.
Siin üks: http://www.geocities.com/SiliconValley/P...ction.html
OT:ei hakka uut teemat tegema,äkki keegi teab kui palju tehti w124 300 CE ja 320 CE manuaal kastiga?