Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Haapsalu kiirenduse järelkaja
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4
Palju üldse 1000 meetrit sõitis? Ise, nagu eelpool mainitud, ei julgend traadi peal sellist kiirust arendada. Järgmisel üritusel tuleb nüüd kõik tasa teha kuhjaga Smile
Karl Kirjutas:
Moss Kirjutas:http://nagi.ee/photos/antsa911/sets/17928/354578/

Sai jah tiba hoogu mindud, sorry :tongue:
rauntz Kirjutas:Palju üldse 1000 meetrit sõitis? Ise, nagu eelpool mainitud, ei julgend traadi peal sellist kiirust arendada. Järgmisel üritusel tuleb nüüd kõik tasa teha kuhjaga Smile

kilomeetrist vöttis osa vist umbes pooled autod mis olid kohale tulnud.

väga viis üritus oli igatahes. suve löpupoole vöiks midagi samalaadset teha.
indrek, millal tulemused?
Peaks veel mainima, et mul oli vist kogu ürituse sitaseim auto, vähemalt piltide pealt tundub nii Smile)
Panin ka siis mõned "seebikaga " tehtud pildid üles.
Kui kunagi jõuan video arvutisse tõmmata, riputan ka selle kuhugi.
Jah ,hea üritus oli .... sain just pühapäeva varahommikuks (suured tänud Indrekule ConfusedmileSmile auto kokku (st. värvimisest kätte) . Ei jõudnud peale välistööde isegi seest õieti kasida ...:cool2: muust tehnilisest poolest rääkimata . Aga jah isegi üllatavalt hästi liikus ... :bigsmile: . Ilus oli ilm ,kuigi tuuline ja nägu oli põlenud nagu enamikul .
ivar123 Kirjutas:kilomeetrist vöttis osa vist umbes pooled autod mis olid kohale tulnud.

väga viis üritus oli igatahes. suve löpupoole vöiks midagi samalaadset teha.
indrek, millal tulemused?

Täna kahjuks ei jõudnud - kalal läks tiba kauem. Aga homme saan raudselt hakkama, kui midagi eluhullu vahele ei tule
kudas need numbrid eelmisest aastast NII erinevad on? eriti just 400m.
Andres Kirjutas:kudas need numbrid eelmisest aastast NII erinevad on? eriti just 400m.
Teine ajamasin ja julm vastutuul
Andres Kirjutas:kudas need numbrid eelmisest aastast NII erinevad on? eriti just 400m.
väga tugev vastutuul oli... rolzi sec'i kiirus oli ka ligi 10km/h väiksem.(muid ei mäleta :lolSmile
kustutasin tabeli lingi ära, kuna mingi kala oli sellega sees. Proovin homme täpsustada ja korda saada
Midagi on mäda siin Taani riigis, ma ei olnud kindlalt kiirem Rolzist ja Imrest.........
ma just mõtlesin ka, et vana 4.2 ja vana 5ne moto ei saa liikuda päris nii ästi... aga hea pärituulega Smile
Karl Kirjutas:Midagi on mäda siin Taani riigis, ma ei olnud kindlalt kiirem Rolzist ja Imrest.........
Mäda jah.Väike Lõoke tegi Sulole mees-mehe vastu pika puuga aga protokollis see ei kajastu.
Lõoke Kirjutas:
Karl Kirjutas:Midagi on mäda siin Taani riigis, ma ei olnud kindlalt kiirem Rolzist ja Imrest.........
Mäda jah.Väike Lõoke tegi Sulole mees-mehe vastu pika puuga aga protokollis see ei kajastu.

....nonononooooo tegelt ikka päris pika puuga polnud. Noorel linnul jäi tiiva löögi teravusest nati puudu aga lõpus läks mööda! Minu külmkapp oli terav aga lõppkiirus väiksem! Smile)))))))
Paistab, et silmanägemine ei ole enam see mis enne... et kuskohas need ajad on millest kõik räägivad.... tahaks ka oma igavikuliselt pikale veerandmailile kinnitust UZI

Tänud.
Blue Chip Kirjutas:Paistab, et silmanägemine ei ole enam see mis enne... et kuskohas need ajad on millest kõik räägivad.... tahaks ka oma igavikuliselt pikale veerandmailile kinnitust UZI

Tänud.

Loe mis Indrek kirjutab paar postitust üleval pool.....Confusedilly:
Ok,tsiteerin:
" kustutasin tabeli lingi ära, kuna mingi kala oli sellega sees. Proovin homme täpsustada ja korda saada "
People

Kust neid tulemusi v]ib vaadata

Võtsin osa kuid ei tea kus olen
Lehti: 1 2 3 4