Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: O: C126 560 esimesi tiibasid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas kellegil on pakkuda C126 560 esimesi tiibasid, A1268813501 ja A1268813601?
Märten (USA-raua Märten) ehk pakub, tal peaks mõned veel varuosadeks olema.

Link kontaktiga.
Tänud!
Kupee tiibadega on selline lugu, et kellel on see hoiab, kellel pole, see ostab Silberist.
Reaalsus on see, et praegu veel saab Silberist, kuid mõne aasta pärast vist mitte.
Siis ongi jäänud Märten, mina, ja mõni veel kellel neid riiulis on.
Kui sa jaksasid osta C126 kupee, siis ma ei näe nagu probleemi, et sa lähed silberisse 2lillat rahatähte peos ja tellid omale uued.... .
Auto, mille hind on natukenegi sõitvana 5kilo+ väärib ju seda. Või mis?

Edud.
Janek.
(08-12-2018, 02:54 AM)janek126 Kirjutas: [ -> ]Kupee tiibadega on selline lugu, et kellel on see hoiab, kellel pole, see ostab Silberist.
Reaalsus on see, et praegu veel saab Silberist, kuid mõne aasta pärast vist mitte.
Siis ongi jäänud Märten, mina, ja mõni veel kellel neid riiulis on.
Kui sa jaksasid osta C126 kupee, siis ma ei näe nagu probleemi, et sa lähed silberisse 2lillat rahatähte peos ja tellid omale uued.... .
Auto, mille hind on natukenegi sõitvana 5kilo+ väärib ju seda. Või mis?

Edud.
Janek.

Mitte, et Janeki sõnumit otseselt rõhutada, aga nii see on. Kel on, see hoiab, sest teab väärtust.
Mul on mõningaid juppe...vahepeal pakkusin ka müügiks...
Noh kasutatud tiiva eest (roosteta) pakutakse 30-50 eurot.
Tagaklaas, nende kroomid...50 eurot tükk jne... Ehk kohati tundub nagu mõnitamisena...ala et auto(vrakk) osteti 2k eest ja enamus osi tahavad vahetust..no kui 2k on auto hind, siis jaga see 2000 arvu detailidega ja ongi tükihind käes. Eusa_doh
Reaalsus on aga midagi muud.

560 tiivad on veel haruldasemad kui teiste c126 omad.
Kui Silberauto pakub, tasuks osta.