Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: O: W126 stangede kroomid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ostan w126 stangedele kroomid. Vaja nii esimesi kui tagumisi. Auto on facelift. Rooste täpid võivad peal olla, auke ei tohiks olla.


Asukoht: Mida lähemal Harjumaale, seda parem.
Hinda ei maksa kindlasti mitte rohkem kui B varuosadena saadavate kroomide eest.
Tel 5o92371
B varuosa?
(09-04-2018, 10:16 PM)siimruz Kirjutas: [ -> ]B varuosa?

Võtame näiteks alvadi.ee lehe.
http://alvadi.ee/kataloog/varuosa/75866/16049
Järelikult on keegi neid järel turul alles hiljuti tegema hakkanud. Minu info kohaselt saab neid ainult originaalnina silberist veel, kui sealtki. Kunagi soetasin sealt ühe külje tagumise sama raha eest!

Pönev!
Ma ei soovitaks B-osa kroome mitte mingi hinna eest-endal kogemus W124 esivörega mis ette ei sobinudki vist mälu järgi Lesvenis proovides aga kasutasime selle sisu. Sisu kroomliistud nüüd 1.5 aastaga sisuliselt seistes mustaks tömbunud.

Vöimalusel eelistaks alati kasutatud kuid korralikku originaali kui neid aega otsida on.
(10-04-2018, 05:52 PM)nostromo Kirjutas: [ -> ]Ma ei soovitaks B-osa kroome mitte mingi hinna eest-endal kogemus W124 esivörega mis ette ei sobinudki vist mälu järgi Lesvenis proovides aga kasutasime selle sisu. Sisu kroomliistud nüüd 1.5 aastaga sisuliselt seistes mustaks tömbunud.

Vöimalusel eelistaks alati kasutatud kuid korralikku originaali kui neid aega otsida on.


Ilmselt seda pleekimise/tuhmumise teemat ei ole kui autot kasutatakse vaid suvel hea ilmaga. Sobivuse teema on muidugi teine asi.

Eks kuulutus saigi seetõttu tehtud, et eelistan pigem originaali.
nostromo auto seisab ju enamus ajast pimedas maa all, kus ilm rolli ei mängi