Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Raplasse sõitma homme 27. aprill
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Hei
Seda, et me plaanime homme Raplasse sõitma minna. Oleks veel tulijaid, seltsis segasem! Homme hommikul helistan üle, et kas kindlalt saab sest täna ei osatud öelda aga üritusi homme seal ei ole. Kindlasti annan siin teemas teada hommikul.
Kui minek siis saaks siku parklas kell 12:00 kokku. Meid leiate valge C124 ja punase Porge 944 järgi.
Võib hommikul helistada kah üle, number on mul profiilis.


Pelle
Mõte igati kena ja tore,aga valged inimesed tööl või koolis sel ajal.
Võiks ju õhtusel üritusel kokku saada ja siis hiljem sõitma minna.
Rohkem Mersusi koos ja seltsis ikka segasem.
Tean, et päev jama, ette teatamis aeg lühike ja lisaks nädalavahetus oli kinni. Oli plaanis ültse täna minna aga kahjuks olid seal mingid biked ees.
Hommikul annan täpsemalt teada ja kui hiljem oleks rohkem tulijaid siis võib vähe hilisema peale kah lükata asja.
Lisaks natuke hiljem võib kah tulla, ega me seal ainult pool tundi ole. :biggrin:

Edit: Õhtusele üritusele tulen kindlalt aga kuhu enam öösel minna?
sm. pelle Kirjutas:Tean, et päev jama, ette teatamis aeg lühike ja lisaks nädalavahetus oli kinni. Oli plaanis ültse täna minna aga kahjuks olid seal mingid biked ees.
Hommikul annan täpsemalt teada ja kui hiljem oleks rohkem tulijaid siis võib vähe hilisema peale kah lükata asja.
Lisaks natuke hiljem võib kah tulla, ega me seal ainult pool tundi ole. :biggrin:

Edit: Õhtusele üritusele tulen kindlalt aga kuhu enam öösel minna?

Striitreissima,või õigem oleks öelda naitreissima.Fotokas kindlasti ka kaasa,võib saada huvitavaid kaadreid...
Praeguse seisuga on minek ja kui kellegil tekib sõiduisu või vaba aega siis me oleme 12:00 sikus.

Edit: Ja kes hiljem tahavad tulla siis antke märku.

Pelle 56625219
Kokkuvõttes oli täna väga meeldiv päev... soe ilm ja kummivilin :tongue:
Kahju muidugi, et see asi tuli nii kiiresti ja ette teatamis aeg jäi lühikeseks.

Edit: Väheke pildimaterjali kah http://www.zone.ee/reimzz/Rajapev
Kas keegi see nädal viitsib kätt harjutada Raplas. Endal plaanis kui tulejaid siis seltsis segasem:question::question:
Siis laup., või pühap,?
python Kirjutas:Kas keegi see nädal viitsib kätt harjutada Raplas. Endal plaanis kui tulejaid siis seltsis segasem:question::question:
Siis laup., või pühap,?

Ma kardan, et see nädalavahetus ei vea mul välja aga muidu oleks ma+üks 944 küll käsi.
Sai käidud ja täitsa tore rada, üllatas raja hea seisukord. Ajaliselt sai sõidetud 57.xx aega aga noh esimese korra kohtaConfusedilly:. Varu oli kindlasti tublisti, need tünnid rajaääres disiplineerisid kõvasti. Üllatas ka rehvi hea pidamine, kui pöörasid nagu rööbaste peal(toyo r888 kasutusel). Kindlasti plaanis ka edaspidi minna nii, et kui mineks siis andke teada.
python Kirjutas:Üllatas ka rehvi hea pidamine, kui pöörasid nagu rööbaste peal(toyo r888 kasutusel). Kindlasti plaanis ka edaspidi minna nii, et kui mineks siis andke teada.

Endal tuli 1.00.0 aeg, seekord veel alla mintsa ei saanud aga põhimureks olidki rehvid. Oskad muidu soovitada miskit tänavarehvi, mis oleks enamvähem pandava pidamisega. Praegu aeglastes kurvides oli liiga alajuhitav mul (muidugi hetkel on parajad pastlad kah all).
Ega niimodi ei oska öelda. Kindlasti peavad paremi " from race track to road" revid mis mõeldud kiirelt sõiduks. Falken peaks hea olema näiteks ning rehv võiks olla uus.

Netis on olemas igasugu arvustusi ja kommentaareExclamation