Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Orienteerumine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Hakkab siis täna pihta-kohtume Männikul!
Tallinn ja Harjumaa: http://www.ton.ee/
Muu Eesti: http://www.orienteerumine.ee/

Kas foorumi kasutajatest tegeleb sellega?
Kui ei, siis soovitan!
Varsti jälle neljapäev!(kalapäev)
Üks kasutaja on vedu võtnud-loodan et meeldis ja hakkab ka edaspidi osa võtma.(kui keegi veel kasutajatest-liikmetest osaleb,teavitage mind)
Tähtis pole võit vaid osavõtumaks.
Kui keegi tahab orienteerumisega tegeleda aga ei jäga seda kompassi ja kaardi värki ...Olen nõus elementaarse selgeks tegema.
Päris huvitav. Proovin lähiajal sellest osa võtta.
Kunagi aastaid tagasi väga aktiivselt tegelenud . . .

kiire elutempo tõttu pole enam jõudnud . . . .
hea seltskonnaga võiks muidugi taas teha

:cool_rsvd:
Nii... proovin homme rajale tulla. Osavõtumaks 40eeku, start kell 17.00-19.30. Kui pikk see vahemaa ,mida peab läbida? Umbes 5-8km ? Kes veel tuleb?
Aleks Kirjutas:Nii... proovin homme rajale tulla. Osavõtumaks 40eeku, start kell 17.00-19.30. Kui pikk see vahemaa ,mida peab läbida? Umbes 5-8km ? Kes veel tuleb?
Esimesed korrad soovitan joosta-kõndida-seigelda "Vabaklassis".Siis on kaardile märgitud kõik kontrollpunktid(kp)- saab valida läbitavate kp-de arvu ja järjestust.
Stardimaksule lisandub SI-pulga rent(Kui endal ei juhtu olema).
Kompassi on ka vaja-rentida ei saa vist.
Soovitan panna sellised riided ja jalanõud mida ei ole kahju määrida ja lõhkuda.
Alati on kohapeal müügil spets orienteerumis varustus:kompassid,SI pulgad,riietus,jalanõud,peapaelad,säärekaitsed jne.
Kannatab joosta ka tavadressiga ja tossudega.
Kaasa vahetusriided,pesemiseks paar liitrit vett...
no nii... Tore üritus täna oli! =)Imaga vedas. Jop, kompassi saab seal ainult osta, mitte rentida. Valisin 4,4 km 11Kp-ga trassi alguseks. Sõjaväes jooksesin neid rajad oksendamiseni, nüüd aga 2 aastat ei tegelenud. Seega tulemus on nii ja naa. Muidu üksinda oli natuke igav aga kannatav. Järgmine kord võtan tüdruku kaasas =).
Kes siis veel seal oli?
Aleks Kirjutas:Järgmine kord võtan tüdruku kaasas =).
Kes siis veel seal oli?

Ära seda viga küll tee, et kellegi kaasa võtad. Selles ju orjenteerumise võlu ongi, et saad natuke rahu. Vähemalt minu meelest :lol:
Olin kah kohal koos perega.
Härra PihusConfusedee objekt millest rääkisime, oli kunagi radioaktiivsete ainete hoidla!:demond:
Lõoke Kirjutas:Olin kah kohal koos perega.
Härra PihusConfusedee objekt millest rääkisime, oli kunagi radioaktiivsete ainete hoidla!:demond:

Praegu tundus ka seal olevat mingi kaasaegne piiratud juurdepääsuga hoone. Silt oli kah aia küljes, aga kahjuks polnud mahti lugema minna, aeg tiksus.
Missugune rada teil oli?
Mul #11Rada (H21C): 11 KP 4,4 km, Tulemus 44,16min ja 36.koht.
3 esimest etappi olen olnud "treeneri" ametis ja tulemused on läinud vabaklassi.Aga muidu jooksen klassis H 35.
Tulge homme rajale tegijad!
Aleks Kirjutas:Tulge homme rajale tegijad!

Saab tehtud!
Aleks,mis probleemid sul Väänas olid?(probleemid SI-pulgaga?)Ei usu et sa ühtegi punkti ei leidnud.

Trakk,nii kiire sul nüüd ka ei ole ,et nädalas 2-3 tundi leida.Ootame sind rajale!

Teised ka rajale!
Lõoke Kirjutas:Trakk,nii kiire sul nüüd ka ei ole ,et nädalas 2-3 tundi leida.Ootame sind rajale!

Tegelikult, selle ajaga on sedasi, et mitte keegi ei tule ütlema, et võta nyyd omale 3 tundi vaba aega ja mine jookse metsas. Ise tuleb see aeg endale võtta. Lihtsalt otsustad, et käigu kõik ülejäänud kuupeale, mina lähen nyyd metsa - ja lähedgi. Väga lihtne. Maailm ei saa nende 3 tunni pärast hukka, mil sina kätte saadav ei ole.
h2x0r Kirjutas:
Lõoke Kirjutas:Trakk,nii kiire sul nüüd ka ei ole ,et nädalas 2-3 tundi leida.Ootame sind rajale!

Tegelikult, selle ajaga on sedasi, et mitte keegi ei tule ütlema, et võta nyyd omale 3 tundi vaba aega ja mine jookse metsas. Ise tuleb see aeg endale võtta. Lihtsalt otsustad, et käigu kõik ülejäänud kuupeale, mina lähen nyyd metsa - ja lähedgi. Väga lihtne. Maailm ei saa nende 3 tunni pärast hukka, mil sina kätte saadav ei ole.

Vaata, et ainult oma metsaminekutega üle ei pinguta....:biggergrin:
Sa Rolz mõtled puussepanekut(kaardi piirkonnast väljumist ja meeletut ekslemist),et ei jõuagi metsast tagasi?
Tegelt Pihuse identideetikriisi...(:
Kui pikad need rajad seal siis on? Kas tapab kohe või aeglamisi ära?
Rolz Kirjutas:Tegelt Pihuse identideetikriisi...(:
Kui pikad need rajad seal siis on? Kas tapab kohe või aeglamisi ära?

Noh nõrkadele miski 4-5 kilti, pole palju, vaikselt tiksud, imetled loodust, kuulad linnulaulu, otsid identiteeti ja oma kohta elus, väga vahva IMHO.


BTW Rolz, smailid käivad teist pidi
Smile
Sad
;(
;'(
Angry

Ja kui naisele kirjutada, siis :*
Lehti: 1 2