Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kohtumine liitujatega 27.04 kell 21.00
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Et siis sellel kuupäeval vaatame uued näod üle ja kogume liikmemaksu. Asukohaks siis siukpilli alumine parkla.

Vene foorumist ka rahvast tulemas
mis see per nägu on jne?
mitte et mul pole maksta aga lihtsalt paarkorda päevas foorumis käia
ja siis selle eest maksu maksta, ma ei tea.
nii kui nii siin mingid vennad kes rangelt staatust jälgivad et kas huviline, toetaja vöi liige:lol: pigem olen huviline et ei saaks jälle nii mulle keegi öelda "kes sa oled et........."
aga muidu kena foorum nagu saarlased ütlevad.:hump:
mario81 Kirjutas:mis see per nägu on jne?
mitte et mul pole maksta aga lihtsalt paarkorda päevas foorumis käia
ja siis selle eest maksu maksta, ma ei tea.
nii kui nii siin mingid vennad kes rangelt staatust jälgivad et kas huviline, toetaja vöi liige:lol: pigem olen huviline et ei saaks jälle nii mulle keegi öelda "kes sa oled et........."
aga muidu kena foorum nagu saarlased ütlevad.:hump:

Klubisse astumine pole kohustuslik ja keegi ei vaata mingit staatust.
Lisaks veel, et klubi ei piirne ainult foorumiga.

Edit: Arvan, et ise tulen kah kohale.
Ahjaa, pelle sõnad tuletasid meelde, et kõik muudki huvilised võivad kohale tulla, saab mersujuttu ka puhuda jne
kuna järgmine tartu külastus on?
Shit, Brüsselist tulevad sõbrad, hakkame sauna kütma ja .....
Jääb vist jälle vahele..Confusedad:
Tulen ja ajan ka törts mersujuttu
Kui ilm ilus, võiks siiski maa peal koguneda? Seal all tekib klaustrofoobia... Big Grin
Kahjuks ei saa, olen täpselt sel ajal laeval soome-eesti, aga eks ma üritan varasema laevaga tulla. Äkki õnnestub kaup varem peale saada.
Tulen ilmselt ka kohale.Klubis üks AMG olla.Kaeks seda ka,enne kui Haapsalus talle tagatulesid näitan:lol:
Kui vägaväsinud ei ole siis veeretaks kah kohale.Saaks kodust vällja.Kellaaeg suht hiline.
Nonii..Jõudsin just koju.Väga meeldiv oli palju Mersusi koos näha.Kena,et üks klassik jõudis ka soomemaalt siku parklasse silmarõõmu pakkuma.
Suur üllatus oli teada saada,et Mercedes-Benz teeb manu kastiga valgeid kupeesidConfusedhocked:Aga mis sellest-peaasi,et omanik ise rahul on:hump:
Ilm jällegi jäiselt tuuline.Täitsa kahju,et maa-alune parkla kinni oli.Krt külmarohtu ka osta ei saanud....
See AMG jääbki vist elusuuruses nägemata,kiirenduse ajal näen tema autot ju ainult pisikesena tahavaatepeeglist....:evil:
Nii, tore, et rahvas koos oli ja vabandan, et ise kohal olla ei saanud, kuid hetkel linnas tekkiv segadus sunnib mind pikki ületunde tegema ja pean lihtsalt oma panuse andma, et asi võimalikult kiirelt lahendatud saaks.

Minupoolsed vabandused siis
Teatud põhjustel seoses teatud rahvuse võimaliku kohalolekuga ei sobinud tulla. Vabandan!
Täitsa tore oli jah!
Alguses mõtlesingi, et mis värk on... kell on 21:05 ja ühtegi mersut veel pole seal maaall. Pärast siis sain teada, et see sissepääs oli kinni pandud :lol:
Eks kui esimest korda autot nägin oli mul endal kah üllatus, et kupee Mercedes-Benz, kolmene mootor ja manuaal. Aga no vähemalt valge ja sinine sisu. :biggrin: