Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Knight Rider
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Täna vaatasin siis Knight Riderit ning mida ma nägin ?
Süda jättis 3 lööki vahele,kui nägin valget W116 Pullman US-speci :cool2:
Lisaks on seal igapäevaselt näha kirsipunane W107 SL.
Hakkab muutuma mu lemmiksarjaks :bigsmile:
Vaata Uku,sa oled veel noor mees ja tööl ei,saad vaadata seda seriaali sellel ajal kui meie tööd rügame ja netti kurname! :lol:
Juhtusin ka vahtima.Õnneks olin hommikupoolses vahetuses:lol:

Karl,mis töö tegemisest sa räägid?Sõitsin täna sealt 6 korda mööda-Karl istub laua taga,üks käsi laua all ja teine koos pastakaga küünarnukini ninas.Või siis lauatagune tühi ja maja taga meeletu suitsu pilv.Nii ei lähe kohe mitte.
Karl Kirjutas:Vaata Uku,sa oled veel noor mees ja tööl ei,saad vaadata seda seriaali sellel ajal kui meie tööd rügame ja netti kurname! :lol:

Seda küll,eks ma naudin nii kaua kui saan :bigsmile:
Oleks töölkäija juba,siis ei olekski seda iludust näinud :biggrin:
Veel üks 'Vaata Uku': kindlasti komistad millaski mõne muu 80ndate sarja/filmi otsa, kus mõnes stseenis äge kimamine näiteks 126-ga käib. Ja kus saabub hetk, mil see 126 idee järgi plahvatab/lendab kuhugile/puruneb muul viisil. Siis märkad oma õuduseks, et 126st on vahepeal saanud 116 Smile
Või E30 bemmist E21. Või 4gen camarost 3gen. Viimased juhtumid pole muidugi nii õudsed Smile
Cobra 11-s juhtub seda bemmide asja vägagi tihti Smile
Selles sarjas oli ka üks lahe tagaajamine,kus võmmide 3.seeria ajas taga pruuni 450SE W116. Minu teada lõhuti see auto ka ära.
A-Rühmas olen märganud sellist asja,et bussi nina muutub lennates stockiks :bigsmile:
Lõoke Kirjutas:Juhtusin ka vahtima.Õnneks olin hommikupoolses vahetuses:lol:

Karl,mis töö tegemisest sa räägid?Sõitsin täna sealt 6 korda mööda-Karl istub laua taga,üks käsi laua all ja teine koos pastakaga küünarnukini ninas.Või siis lauatagune tühi ja maja taga meeletu suitsu pilv.Nii ei lähe kohe mitte.

Ja mina mõtlesin miks mind päeval köhima ja aevastama ajas 6 korda,nimelt allergia mul linnusulgede vastu.Confusedilly:
Üks lahe läbuteema üle tüki aja jälle Confusedilly:

A mis seepidesse puutub, siis dallas on ikka üle prahi - seal ainult MB möllabki kogu aeg, SEL, SL, TE, jne...
Kalev Kirjutas:Üks lahe läbuteema üle tüki aja jälle Confusedilly:

A mis seepidesse puutub, siis dallas on ikka üle prahi - seal ainult MB möllabki kogu aeg, SEL, SL, TE, jne...

Oi Dallases sõitis JR ringi W116 USA malliga,ainult sellepärast vaatasingi seda jama. :-)

Ja muidugi uuematest filmidest paljuräägitud ja vaadatud "Prints Zamundast",on mida vaadata seal......
Hakkab nats teemast mööda minema aga... see "Knight Rider" on väga tore film kuid...samal ajal on ju "MacGyver"Confusedad:
TV sakib porr rlzzzz :p
Viimases Bondis (tomorrow never dies) oli ka hea w126 valik, tükk aega mõtlesin, miks sellise ajastu filmis w126 aga välja mõtlesin, "bondi auto" oli ju E38 BMW, siis ei saanud ju otsest konkurenti (w140) kõrvale panna...ja ju jäigi siis w126..aga silmarõõmu oli küllaga....
W126 kohta väidetakse, et üks edu aluseid oli ka see, et Hollywood selle koheselt omaks võttis ja kõigile näitas kogu aeg filmides...

http://www.mercedes500.de/berichte_stars.html
"Prints Zamundast" lahe film...ja need mustad w126...ülekõige, eriti need kardinad:p aga muidu ise ka knight rideri fänn ja muidugi ka Mac'i
Uku Kirjutas:Cobra 11-s juhtub seda bemmide asja vägagi tihti Smile
Selles sarjas oli ka üks lahe tagaajamine,kus võmmide 3.seeria ajas taga pruuni 450SE W116. Minu teada lõhuti see auto ka ära.
A-Rühmas olen märganud sellist asja,et bussi nina muutub lennates stockiks :bigsmile:

a-ryhmas lendas yhk auto kailt vette ja mootorit ei olnudki niiet ja väga šeffid trikkid neil