Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Rallikaga jääle 10.02
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3
Tere taas.

Seekord me talvepäevadel rallikat ei kaasa, mis aga ei tähenda, et sõitmist ei tule.

Seega 10. Veebruar teeme klubi rallikaga kiiremad ringid ja harjutame libedasõitu. Kindlasti saate ka enda autoga harjutada.

Kellaaeg ja koht (HARJUMAA) on hetkel veel saladuses, aga luba on kasutamiseks olemas, kui ilm jääd annab. Laupäeval igatahes oli juba piisavalt paksust ja tugevust. Kolm nädalat on aega ja kui suurt sula ei tule, siis asi toimub.

Kuna Rallikat on ainult üks, siis kohtade arv on ka piiratud kuni 20 osalejani. Kohapeal pakuks kuuma suppi ka, siis teeme ka osalustasu 15 EUR, millest katame söögi, rajarendi ja rallika kütuse, transpordikulu ja vajadusel ka remondiarved.


20 liikmeline järjekord saab paika kiiremate registreerumisel.

Alustame siis osalemiseks kirja panekuga:

Osalejad: 17

Indrek
Petri
Ermo
Sanja
Herki
Taavi
Janek
Jüri +1
Karl
Meego
Lätist 2
Tõnis L
Tauno
Pelle
Jacob

Eelmisest korrast pildike ka isuäratamiseks.

[Pilt: 37866-ralli.jpg]
Mina ja Sass ka olemas.
Tere,

Eks vist tuleb ka ikka tulla.
See käsikast ja tagavedu on täitsa meeldima hakanud.

Herki
Mina ka. Esialgu üksi.

Hoolimata Uunikute talverallist, mis samal päeval lõunaosariikides tuuritab.
(23-01-2018, 09:15 PM)v6sa Kirjutas: [ -> ]Mina ka. Esialgu üksi.

Hoolimata Uunikute talverallist, mis samal päeval lõunaosariikides tuuritab.

Tere,

Mul on ilmselt võsud kaasa tulemas, nii et ära hoia seltskonnaga tagasiWink

Indrek, oled sa kindel, et 20 inimeseni osavõtjate arvu viimine on liiga hea mõte? Kui iga üks ka a`la 5 min. sõita saaks, siis oleks järjekord pea 2 tundi...
Jah oma autoga saab ka peale minna, aga sellegi poolest on selline ooteaeg sutsu liiast.

Herki
No üks juba vähem, mina ei liitu, jääb auto ka terveks Icon_razzIcon_razzIcon_razz
Et paneks ka 2inimest kirja,võimalik,et ise ei sõida aga seeeest laseks poisil hullata 2he eest ! Kui muidugi jää ära ei sula Smile
Kui midagi hullu ei juhtu, olen ka tulemas.
Aga ma võtan oma rallika kaasa.
Loomulikult W126.
Saavad teisedki proovida.

[Pilt: 126.jpg]

Edud.
Janek.
Mis mürsk see kapoti sees on?
(24-01-2018, 07:32 PM)Randar Kirjutas: [ -> ]Mis mürsk see kapoti sees on?

OM617+mingi turbo.
Kapotialune oli juba enne minu kätte jõudmist vormistatud.
Mina vaid kergelt modifitseerisin(loe: lõikasin kapoti sisse augu...).
Minu jaoks on sellel autol vaid sentimentaalne väärtus- see oli kõige kiirem ja odavam viis tahm ja ving salongist eemale saada.







(24-01-2018, 07:21 PM)janek126 Kirjutas: [ -> ]Kui midagi hullu ei juhtu, olen ka tulemas.
Aga ma võtan oma rallika kaasa.
Loomulikult W126.
Saavad teisedki proovida.

[Pilt: 126.jpg]

Edud.
Janek.
Eusa_clap

(24-01-2018, 10:59 PM)arcar Kirjutas: [ -> ]
(24-01-2018, 07:21 PM)janek126 Kirjutas: [ -> ]Kui midagi hullu ei juhtu, olen ka tulemas.
Aga ma võtan oma rallika kaasa.
Loomulikult W126.
Saavad teisedki proovida.

[Pilt: 126.jpg]

Edud.
Janek.
Eusa_clap
Paistab lärmakas Big Grin


Praeguse seisuga lubab okeid ilma ja ralli peaks toimuma, aga täpsemalt anname teada järgmise nädala keskpaigaks. Veel on ruumi oma osalemisest teavitamiseks.
Käisin täna olusid kontrollimas ning jää paksus 23 CM ja kerge lumi peal. Nädal lubab veel külma, seega 95% tõenäosusega sõit toimub. Kohapeal siis 15 EUR osalustasu eest pakume suppi ka. Järgmine neljapäev saadan osalejatele ajakava ja kokkusaamise koha mailile.
(01-02-2018, 05:16 PM)indrek Kirjutas: [ -> ]Käisin täna olusid kontrollimas ning jää paksus 23 CM ja kerge lumi peal. Nädal lubab veel külma, seega 95% tõenäosusega sõit toimub. Kohapeal siis 15 EUR osalustasu eest pakume suppi ka. Järgmine neljapäev saadan osalejatele ajakava ja kokkusaamise koha mailile.

Tulen ka kahekeisi.
Jüri Tähemaa
Hmmm, äkki vean ka end oma nelikveolise ja olematute rehvidega jaapanlasega kohale....
(04-02-2018, 11:29 AM)Karl Kirjutas: [ -> ]Hmmm, äkki vean ka end oma nelikveolise ja olematute rehvidega jaapanlasega kohale....

Oleks tore näha üle pika aja...
(04-02-2018, 11:29 AM)Karl Kirjutas: [ -> ]Hmmm, äkki vean ka end oma nelikveolise ja olematute rehvidega jaapanlasega kohale....

Pole paha mõte

Indrek, kuidas koha peal ruumiga on? Äkki ma võtaks ka midagi müramiseks kaasa?
(04-02-2018, 09:07 PM)v6sa Kirjutas: [ -> ]
(04-02-2018, 11:29 AM)Karl Kirjutas: [ -> ]Hmmm, äkki vean ka end oma nelikveolise ja olematute rehvidega jaapanlasega kohale....

Pole paha mõte

Indrek, kuidas koha peal ruumiga on? Äkki ma võtaks ka midagi müramiseks kaasa?

Terve järv me mängumaa Smile
Panen ennast kirja! 100% kindel pole, et jõuan!
Lehti: 1 2 3