Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W124 katkine kütusetoru
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kütusepaagist kütusefiltrisse jooksev voolik/toru oli täna nõrgem kui mina . Lappasin kiirelt varuosasid, kuid Eestist e-poed nagu ei müü. Oskab sellega keegi aidata ning natuke instrueerida, mis mastaabis töö mind ees ootab?
Pildimaterjali ka, äkki abiks.
Katkine osa, parempoolne osa on koht kus katki läks. Näha ka üleminek torult voolikusse.
[Pilt: CYEXM5D.jpg]

Toru jookseb üles kere külge, kus vastu vaatab selline kinnitus:
[Pilt: A0v9VYs.jpg]

Toru/voolik vajab niikuinii vahetust, aga mis pikkuses?
osta tavalist 8mm voolikut autopoes ja pane klambritega külge .
(09-07-2017, 02:23 AM)arturmalcik Kirjutas: [ -> ]osta tavalist 8mm voolikut autopoes ja pane klambritega külge .
Aga kuidas filtri külge kinnituva keerme osa lahendada?

[Pilt: pic05.jpg]

See osa.
Hüdropoest saad vajalikud liited.
(09-07-2017, 09:48 PM)hents99 Kirjutas: [ -> ]Hüdropoest saad vajalikud liited.

Jah, võta vanad purux jupid kaasa ja lase neil kohapeal uus jupp valmis teha.
Oli ka endal sama mõte, uurisin kas on ka mingi OEM lahendus olemas. Tänud info eest!
Lase Hüdroskandis teha õige otsaga kütusevoolik vajalikust veidi pikem. Vaata kriitiliselt kogu toru üle!

Korraliku kõva toru peal jaksavad 2 klambrit kenasti vooliku paigal hoidaWink
Ma lasin teha Hüdroscandis sama vooliku, võta vanad liitmikud kaasa igaks juhuks.

Kestis tervelt aasta enne kui kummi osa ära pragunesIcon_rolleyes
(10-07-2017, 02:48 PM)python Kirjutas: [ -> ]Ma lasin teha Hüdroscandis sama vooliku, võta vanad liitmikud kaasa igaks juhuks.

Kestis tervelt aasta enne kui kummi osa ära pragunesIcon_rolleyes

Mäletad, millisest lohvist lõigati? Saue omad küsivad alati: kas lihtsalt bensiinikindel või meil müüdava bensiini kindelParanoid

SEL saba all on kolmandat aastat, veel on viisakas. Aga me sõidame ainult 98 ka.
(10-07-2017, 03:58 PM)v6sa Kirjutas: [ -> ]
(10-07-2017, 02:48 PM)python Kirjutas: [ -> ]Ma lasin teha Hüdroscandis sama vooliku, võta vanad liitmikud kaasa igaks juhuks.

Kestis tervelt aasta enne kui kummi osa ära pragunesIcon_rolleyes

Mäletad, millisest lohvist lõigati? Saue omad küsivad alati: kas lihtsalt bensiinikindel või meil müüdava bensiini kindelParanoid

SEL saba all on kolmandat aastat, veel on viisakas. Aga me sõidame ainult 98 ka.

Küsisin bensiini-õli kindlat survetoru.