Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: O: w123/w115 14"ilukilpe / valuvelgedele keskkapsleid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nii ilukilpe kui kapsleid võib pakkuda nii kompektina kui väiksemate arvudena. Ei pea olema laitmatus korras, seega hinnapoliitika võiks ka olla vastavRolleyes Samas võib pakkuda ka originaal mõõdus rehve/rattaid (175/80 R14 või ligilähedane, nt 185/75 või 195/70).
Kilbid sellised:
[Pilt: s-l225.jpg]

Ja sellistele velgedele otsin kapsleid:
[Pilt: 52328572.jpg]

Tel. 588 022 66. Kohila/Tallinn. Hind siis kokkuleppel, võin vahetust pakkuda ka mingite w115 varuosade vastu.
Tere

Ma arvan, et leian neid ilukilpe,aga pean garaazi alused läbi vaatama. Võibolla selliseid valivelgi ka vedeleb pean ka vaatama. Meil oli aastaid tagasi neid 123 id paras hunnik kasutusel. nüüd vedeleb velgi ja ilukilpe siin seal.

Siim
(24-06-2017, 10:26 AM)siimruz Kirjutas: [ -> ]Tere

Ma arvan, et leian neid ilukilpe,aga pean garaazi alused läbi vaatama. Võibolla selliseid valivelgi ka vedeleb pean ka vaatama. Meil oli aastaid tagasi neid 123 id paras hunnik kasutusel. nüüd vedeleb velgi ja ilukilpe siin seal.

Siim

Aga ole nii hea ja vaata järgi Big Grin Ilukilpe on endal ka kogu aeg vedelenud aga nüüd kui vaja on pole ühtegi Big Grin Rehvidest olen ka huvitatud kui peaks vedelema midagi, 115-le on vaja esmase rek-i ajaks originaal rattad alla saada, ei pea üldse väga korralikud olema, tähtis et õiged numbrid peal oleksid.Nod
(23-06-2017, 10:41 PM)tomm49 Kirjutas: [ -> ]Nii ilukilpe kui kapsleid võib pakkuda nii kompektina kui väiksemate arvudena. Ei pea olema laitmatus korras, seega hinnapoliitika võiks ka olla vastavRolleyes Samas võib pakkuda ka originaal mõõdus rehve/rattaid (175/80 R14 või ligilähedane, nt 185/75 või 195/70).
Kilbid sellised:
[Pilt: s-l225.jpg]

Ja sellistele velgedele otsin kapsleid:
[Pilt: 52328572.jpg]

Tel. 588 022 66. Kohila/Tallinn. Hind siis kokkuleppel, võin vahetust pakkuda ka mingite w115 varuosade vastu.

mul olemas neid päris mitu,asuvad Mõigus,suht okeid,teen pilti kui huvi !
Endal ka mõned pakkuda, on all kasutusel hetkel, peaks lisajooksu sebima ja siis saaks müüa alt tervikuna, juhul kui on huvi muidugi. Rehvidel vanust ja millekski väga heaks ei pea, ometi teel istub kuradi hästi. Mõned pildid ka, ehk annab ülevaadet.

[Pilt: 001.JPG]

[Pilt: 002.JPG]

[Pilt: 003.JPG]