Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Loo otsingul
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Raffas... Kus saab meie tuntud hymniloo mis sisaldab suuresti sõna Mersumees... Krt otsin kõikjalt aga ei leia.. äkki aitate ja paneme siis teema lukku kui abi käes:bash:
Täitsa siin samas foorumis on see lingina olemas. (Tahtsin öelda, et kasuta otsingut aga kui ise kah ei suutnud kohe laksust leida+see 60sekki värk siis viskas see otsing suht kopa ette, suht ebamugavaks on see tehtud)

Link ise siin.
Suur aitähh!!! Täna oli veidi s*tt tuju aga peale selle loo kuulamist olid suunurgad jälle mõnevõrra kõrgemal. Meersumees, mersumees,mersumees, Silberautost kopp on mul ees Kadakasse nüüd viib mu tee... :evil:
väga proBig Grin igatahes kui liigub veel igast lugusid siis võib ju alati kõigile teada andaTongue
Heh......seeee vahva lugu siis peaks saama varsti päris vanaks. Kas keegi mäletab millal oli Indeku maakohas see üritus.Seal sai ju see lugu valmis vorbitud.
Janis Joplin - Mercedes Benz aitas ka omal ajal meeleolu üleval hoidaSmile
Sulo Kirjutas:Heh......seeee vahva lugu siis peaks saama varsti päris vanaks. Kas keegi mäletab millal oli Indeku maakohas see üritus.Seal sai ju see lugu valmis vorbitud.
võis ehk 2002 suvi olla?
et nagu aru saan siis Klubi suvekatel valminud siis lugu?:lol:
sm. pelle Kirjutas:Täitsa siin samas foorumis on see lingina olemas. (Tahtsin öelda, et kasuta otsingut aga kui ise kah ei suutnud kohe laksust leida+see 60sekki värk siis viskas see otsing suht kopa ette, suht ebamugavaks on see tehtud)

Link ise siin.
veidi rullnokslikud sönad aga muidu hea :lol:
Muidu on mul vanast foorumist õigesti meelde jäänud, et Sulo laulis need sõnad sisse?
Mul klahvimees tegi stuudios põhja valmis ja sai ta siis ka sisse lauldud!
Üsina tihti eksib pubidesse mõni klubiliige või huviline ning siis on põhjust alati seda lugu esitada!
Ja kuidas raffas siis reageerinud pubis onTongue? Lendavad kannud võis siis lilled:lol: