Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W203 C270 pihusti vahetus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere
Üks pihusti lekib nagu mahlakask. Ilmselgelt tahab vahetust.
Eeldan, et sellest ka pöörete kõikumine tühikäigul ,samuti ika soojalt käivitub auti väga pikalt.
Küsimus:
Kas peale pihusti vahetust tuleb see ka auto ajus ,,programmeerida,, ?
Pihusti kood : A6130700687
Võiks, aga mul on kõik 6 pihustit vale koodiga. Loeb lõpuks korrektsioonid ikka õigeks...vist.
Lekkega on käivitus pikk jah.
(01-06-2017, 12:33 PM)Laur Kirjutas: [ -> ]Võiks, aga mul on kõik 6 pihustit vale koodiga. Loeb lõpuks korrektsioonid ikka õigeks...vist.
Lekkega on käivitus pikk jah.
Tänud vastuse eest.
Mis seal üldjuhul tuksi läheb ?
Kas piisab ehk puhtalt pihusti alumise seibi vahetusest ?
Minul oli korpus katki kusagilt ja ajas veidike kütust läbi. Osadel piisab alumise mutri vahetusest.
Seibid tuleb nagunii uued panna ja poldid ka.
Seibi vahelt lekkides hakkab mingit musta möga ajama, mitte puhast kütust.
Kindlasti poldiaugud puhtaks
See must löga on vast mürasummutus porolooni sulamise tulem. Olen need etapid läbi elanud, ilma poroloonita on lekkivate pihustite ümber lihtsalt pidevalt diislit. Pihusti kätte saamine võib osutuda parajaks peavaluks. Kui pihusti kinnitusklambreid üle on siis tasuks ühest kohe algul omale tugev abinõu meisterdada.
(03-06-2017, 12:30 PM)Ott Kirjutas: [ -> ]See must löga on vast mürasummutus porolooni sulamise tulem. Olen need etapid läbi elanud, ilma poroloonita on lekkivate pihustite ümber lihtsalt pidevalt diislit. Pihusti kätte saamine võib osutuda parajaks peavaluks. Kui pihusti kinnitusklambreid üle on siis tasuks ühest kohe algul omale tugev abinõu meisterdada.

Vastav tööriista komplekt on ca 50.-€ põhjafrees teist samapalju. Kui on ühekordne projekt, tasuks kellegile töörahaks maksta.
Ei see on pooleldi põlenud..tahm ja kütus segamini, tuleb see ollus silindrist, nii porolooniga kui ilma.
[Pilt: 2e4ym9z.jpg]
Nii musta löga veel ei ole, rohkem nagu ikka diisli moodi, kuid vähesel määral ka sellist musta löga ümber.
Kolmapäeval vahetatakse seib ära, eks siis näha ole,kas asi oli selles.
Tänud vastuste eest Smile