Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: M. OM605 sisselaske kollektor 400e
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
3 tollise otsaga. Hea superturbot ehitades kasutada.
Asub Tõrvas Tel 56757487.
[Pilt: 77835-DSCN0966.JPG]
[Pilt: 83793-DSCN0964.JPG]
Mis seal 400 maksab?
Töö muidugi, enamusel teist kes nii kõvasti tarka panevad on ju 2 vasakut kätt. Keegi kedagi relva ähvardusel ostma ei sunni. Tahad või ei taha lihtne.
Tooriku eest siin härrad küsivad 100 juba pane sinna materjal juurde, keevitustarvikud, elekter, liivaprits, aeg. Ma ei ole see inimene kes asju 2 õlle eest teha viitsiks.
Seda nägin siis küsisin tuttavalt kes alu keevitusega ja tööga tegeleb, ytles ca 70e seline töö, sp mõtlesingi, mis 400 maksab.
Seda jah, eks igaüks teab ise, kuhu oma raha paneb.
Alati on kellegi tutava tuttaval mõni tuttav kes 3 korda odavamalt asju teeb. Alati on võimalus võtta odavam. Mina 100% samme garaazi poole ei sea et 70 eest selline asi teha aga inimesi on erinevaid.
Ei tea kas ma selle saaks ka 70ga?

[Pilt: 52248-sl2.2.jpg]

Sry spämmi eest Icon_biggrin
(24-03-2017, 06:40 PM)MelEst Kirjutas: [ -> ]Seda nägin siis küsisin tuttavalt kes alu keevitusega ja tööga tegeleb, ytles ca 70e seline töö, sp mõtlesingi, mis 400 maksab.
Seda jah, eks igaüks teab ise, kuhu oma raha paneb.

Mul vaja sarnane asi teha ainult et toru keeraks keskele alla, kuskandis tuttav tegutseb? Mingit traadiga käkerdatud asja ei taha ja hind peaks olema 70e nagu varem öeldud. Kui mul oleks keevitus olemas siis ma ei viitsiks ka 70e eest ilmselt garaasis tuldki põlema panna, seal mitme tunni jagu lõikumist ja sobitamist, pluss materjalid. Töö juures haltuurat tehes ja võõrast materjali kasutades oleks veel reaalne.
Mõtlesin keevitamist.
Igaüks kes relakat käes oskab hoida, lõikab need jupid ise valmis.
Alu keevitus 19 kuni 35e tund, mitu tundi neid kokku laseb siis?
Alu plaati ja toru leiab niisama ka sellises koguses, ongi aint relakaga jupid välja lõigata ja lasta keevitajal kokku lasta, kui käed savist on, siis ilmselt ei saa hakkama sellega ,ja ilmselt pole savist kätega mehel 400 euri ka et seda osta.