Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Minu W107 380 sl
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mark: Mercedes-Benz W 107
Mudel: 380 SL
Mootor: 3,8l V8
Saabus USA nädal tagasi natuke nokitsemist tahab aga peale seda saab suverööme nautida
andmed panen hiljem
Karli abiga saame pildid ka
Kena on US variant,meeldib rohkem kui Euroopa oma.

[Pilt: 39d1f7cf0a30.jpg]

[Pilt: 993a198d2944.jpg]

[Pilt: 2eedfb2df139.jpg]
Naissss... ja veel kabrio!!! Seda suve saad 100% nautida. [Pilt: beer.gif]
Väga ilus. Kadedaks teeb Tongue
US versioon näeb eriti lahe välja, võiks natuke suurem mootor olla ainult.
Midagi ei ole teha aga mulle on ka see mudel järjest rohkem meeldima hakanu.Eks näis mis tulevik toob.
väga viis! Esiots on ikka maru_kena!
väga kenaSmile
Auto on huvitav ning US tuled on eriliselt agressiivsed :tongue:
Eriti meeldib mulle sisu ning mootori üle ka ei nurise, peaasi et seal V8 tuksub :cool_rsvd:
Kuidas USA versiooni Eestisse arvelevõtmine õnnestub? Kas on probleeme, või läheb ladusalt?
Kalev Kirjutas:Kuidas USA versiooni Eestisse arvelevõtmine õnnestub? Kas on probleeme, või läheb ladusalt?
Ei tohiks probleeme olla Confusedmile:

Mustamäel on ka üks selline US versioon. Sinist värvi ja kõvakatusega, ainult euro esituled on pandud.
kuni 1997a pole probleeme üheki usa-st toodud autoga
Oi, maitsekas....teeb ikka kadedaks küll......huvitav palju neid Eestis võib liikuda?
Ilus jah! Mul enesel on samasugune, aint kõvakatusega ja rohkemate lisadega..... Aga mille kallal Sul nokitseda tuleb veel?
manev Kirjutas:Ilus jah! Mul enesel on samasugune, aint kõvakatusega ja rohkemate lisadega..... Aga mille kallal Sul nokitseda tuleb veel?

paar rooste plekki je ega muud erilist polegi
Ihihihi. Sa põhja alla oled vaadand? Mul enesel oli alul pea sama välimus (vällja arvata mõned mehaanilised vigastused, milletõttu saigi keret torkima hakatud), siis kui tegemisse läks mõtlesin et kui juba siis juba ja kakkusin autu täiesti alasti, mitte ühtegi polstrit ega liistu küllge ei jäänd, et veenduda, et kõik rooste koldekesed ära saaks. siis avastasin kuidas rooste oli salamisi pugend põhjamastiksi alla ja porikoopa servadesse omale pesa hakand tegema. ennem kui autu värvimeistri manu läeb teen sellest ka mõned pildid ja siis saaks ükskord võrrelda ja muljetada.
Kokkuvõteks soovitan soojalt keretöödel mitte kokku hoida ja kindlalt veenduda, et kuskil salaroostet pole sest mastiksi kattevarjus kõigest aimu ei saa.

Saba rõngasse
Manev
manev Kirjutas:Ihihihi. Sa põhja alla oled vaadand? Mul enesel oli alul pea sama välimus (vällja arvata mõned mehaanilised vigastused, milletõttu saigi keret torkima hakatud), siis kui tegemisse läks mõtlesin et kui juba siis juba ja kakkusin autu täiesti alasti, mitte ühtegi polstrit ega liistu küllge ei jäänd, et veenduda, et kõik rooste koldekesed ära saaks. siis avastasin kuidas rooste oli salamisi pugend põhjamastiksi alla ja porikoopa servadesse omale pesa hakand tegema. ennem kui autu värvimeistri manu läeb teen sellest ka mõned pildid ja siis saaks ükskord võrrelda ja muljetada.
Kokkuvõteks soovitan soojalt keretöödel mitte kokku hoida ja kindlalt veenduda, et kuskil salaroostet pole sest mastiksi kattevarjus kõigest aimu ei saa.

Saba rõngasse
Manev

Loodan julmalt ei Maiamis soolaga lood pole nagu meil aga pöhi OK sest uurisin juba.Cool
Aaaa Su oma Maiamist, ma tõin enese oma Floridast. Jõlekihvt oli see et kui saluuni laiali lammutasin tuli sealt nähtavale mõningaid terveid padruneid aukudega otstes ja lõledega külgedel, päris karm. Aga samas oli autos ka mingi metall plaat laineliste servadega akna tihendi vahele kinni pandud millel ilutses omaniku nimi (vanem naine) ja muud andmed. Mis Sa omast autost leidnud oled?

Päikest
Manev